İnternetsiz oyun nasıl yüklenir?

Internet kafeden dizla.

Internet kafeden dizla.

En mantıklısı internet kafede diske atmak gibi duruyor internetiniz gelene kadar.

Dediğiniz oyunlar için Steam'den satın almalısınız telefona indirme yolu olamaz. SSD'UI çıkarıp abinin evindeki PC'ye tak indir kur çevrimdışı mod ayarla.

İnternet kafe en mantıklısı.

İnternet kafede fazladan para kesmiyorlar ise dızla.

İnternet kafeler 16 Mbps kullanmıyor mu ya. Bayağıdır gitmiyorum 😅😅

İndirmeyeceksin, yüklü olan oyunları flash belleğine kopyalayacaksın. Cafedeki internet hızına bağlı olarak izin verir veya vermezler. Veya parasını verirsin setupu onlar senin için indirirler.

SSD bulacan, internet olan bir yere gidecen, ona yukleyecen, SSD'yi alacaksın bilgisayarina tekrar takacan, oynayacan.

Herkesin fikri için teşekkür ederim HDD ile atacağım 120 GB ı kaç saate olur.
2. olarak da internet kafeye gene HDD olacak SSD'im yok maalesef bilgisayarın içine kurcalamakla ilgili travmalarım var i9 12900K yamulmuşluğum var.

kitaplığımın fotoğrafını atabilirim.

Hocam nedir bu aceleniz hep oyun hep oyun boş ver kitap oku çık gez film dizi izle zuhal topalla sofrada vardı onu aç izle yani demek istediğim başka iş mi yok?

Dizi filmde izliyorum kankam sosyal hayatım pek yok yeni taşındığım için teşekkür ederim fikirlerin için :)

Demek istediğimi yanlış anlıyorsun yani uğraştığın şeyi anlamış değilim bize 2 hafta içinde gelmişlerdi sende yazmışsın cimere yazdım diye yüksek ihtimalle gelirler yakın bir zamanda.

Dizi filmde izliyorum kankam sosyal hayatım pek yok yeni taşındığım için teşekkür ederim fikirlerin için :)
Çok güzel.

Ayriyaten HDD takip yüklemekten bahsetmişsin internet kafe ile konuştunuz mu bunu belki izin vermeyebilirler.

Virüssüz halledebilirsen internet kafelerden hallediver.

Oyunu 3 defa korsandan bitirip üstüne üstlük steamde son kez 100 liraya düştüğünde oyunu en ucuz şekilde Rockstar'ı da zarara sokacak şekilde para verip almıştım. Mühendislere yazık oldu.

Korsan oynayan oynasın arkadaş kimseyi ilgilendirmez, eskiden kimse korsan kullanmıyordu sanki. Duygu sömürüsüne gerek yok.

Ubisoft geçen haftalarda açıklama yaptı. Steam,Epic vb. gibi platformlardan alınan oyunların ömür boyu sahibi olamayacağımızı belirtti. Amaç belli ki oyunu belirli süre yayına koyup,sonra hesabımızdan kaldırılmasına yönelik. Yani bir kiralama hizmetine dönüşebilir ileride. Böylece hesap devretme,hesap satma gibi durumlar ortadan kalkacak. Zaten geçen sene yine Ubisoft oyun satışlarının nerede ise tam olarak durduğuna dair açıklama yapmıştı. Bunlar elde edilen verilerle konuşuyorlar. Kiralama durumu korsanı daha da teşvik edecektir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı