İnternetsiz oyun nasıl yüklenir?

Arkadaşlar altyapımız yok yeni evimizde birkaç aya gelir diye yalan söylüyor. Türk Telekom CİMER'e yazdık adam oluyorlar. Yavaştar cart curt buraları geçiyorum.

Şu an internetsizim ve RDR Cyberpunk gibi oyunları crack olarak indirmek istiyorum. 120 GB internetim olmadığına göre ne yapmalıyım bana öneride bulunabilir misiniz?

Şu an denediklerim bir AVM'ye gidip GTA san definative Edition indirdim. İkinci olarak abimin 1 TB hard diskine oyun atmak var. İşe yarar mı? Onların evinde internet var. Benim bilgisayarıma indiriceğim başka önerisi olan varsa yazsın.
AVM'de telefona indirdim bilgisayara attım.

Oyunlari kaydedecek yerin varsa FitGirl'ya da dodi Torrent'ten indir. Birileri kizacak yine Torrent yasakli kelimesini kullandik diye.
İnternette oyun dollum isi yapanlar var. Onlara da bakabilirsin.

Arkadaşlar altyapımız yok yeni evimizde birkaç aya gelir diye yalan söylüyor. Türk Telekom CİMER'e yazdık adam oluyorlar. Yavaştar cart curt buraları geçiyorum.

Şu an internetsizim ve RDR Cyberpunk gibi oyunları crack olarak indirmek istiyorum. 120 GB internetim olmadığına göre ne yapmalıyım bana öneride bulunabilir misiniz?

Şu an denediklerim bir AVM'ye gidip GTA san definative Edition indirdim. İkinci olarak abimin 1 TB hard diskine oyun atmak var. İşe yarar mı? Onların evinde internet var. Benim bilgisayarıma indiriceğim başka önerisi olan varsa yazsın.

İnternet cafeye gitmek yerine bir arkadaşınızdan ya da dostunuzdan isteyin hem indirme uzun sürer hem de bazı cafelerde dosya aktarımını engelliyorlar.

Peki internetsizsen buraya nasıl mesaj atiyorsun 🤔

Evet, Max Payne'de kaç kişi uğraştı oyunun Steam sürümü korsan bir sürüm olsun diye. Rockstar oyuncularını gram umursamayan bir firma.

Ubisoft geçen haftalarda açıklama yaptı. Steam,Epic vb. gibi platformlardan alınan oyunların ömür boyu sahibi olamayacağımızı belirtti. Amaç belli ki oyunu belirli süre yayına koyup,sonra hesabımızdan kaldırılmasına yönelik. Yani bir kiralama hizmetine dönüşebilir ileride. Böylece hesap devretme,hesap satma gibi durumlar ortadan kalkacak. Zaten geçen sene yine Ubisoft oyun satışlarının nerede ise tam olarak durduğuna dair açıklama yapmıştı. Bunlar elde edilen verilerle konuşuyorlar. Kiralama durumu korsanı daha da teşvik edecektir bence.
1705905570207.png

(Çeviri: Oyunlara para vermek oyuna sahip olmak değilse, korsanlamak da çalmak değil.)

Bence HDD'ye dosyaları aktarmak uzun sürecektir. Beklemek yerine ücretiyle HDD'ye oyun attırsan daha kolay olur diye düşünüyorun. Veya bir tanıdığına HDD'ye ödünç verip indirmesini de rica edebilirsin.

Ama benim tavsiyem böyle büyük boyutlu oyunlarla uğraşmak yerine eski ve küçük boyutlu oyunlara bir şans vermen olur.

Sanırım sunulan önerileri beğenmiyorsunuz? Buyrun konu sahibi sizce ne yapabilir?

Ayrıca Rockstar adındaki şirketin tek işi insanları oyun içi satın alımlarla dolandırıp oyun çıkaracağız diye oyalamaya devam etmek. Eski küçük ve başarılı oyun firmasını pay sahipleri yok ettiler. Tek amaçları kar marjlarını arttırmak. Sizin aldığınız oyun, kullanıcı geri bildirimleri, alım gücünüz, çalışan mühendisler filan artık umurlarında değil.

Geri
Yukarı