İnternette 20 TL'ye satılan Windows 10 lisansları güvenilir mi?

Merhabalar iki gün önce bir bilgisayara Windows 10 kurdum ve daha etkinleştirmedim.
Amazon'da bile 19-30 TL arasında Windows 10 keyleri satılıyor. Bu keyler güvenilir mi?
Kullanan var mı?
Kullanan varsa satıcı önerebilir mi?

Ek olarak ben Windows 10 Home kurdum. Pro lisansı satın alırsam etkinleştirme yapabilir miyim?

Satıcı güvenilir ise keyler de sikinti olmaz şahsen yorumları iyi okuyun güvenilir bir satıcı bulursanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Peki Home sürümü kurlu olan bir sisteme Pro lisansı girersek sorun olur mu?
Pro olur.

CMD üzerinden etkinleştir.

CMD üzerinden sakın etkinleştirmeyin. Bilgisayarınızı bot olarak kullanırlar KMSpico sunucuları uzun süredir kapalı. Konu sahibi içinde key alabilirsiniz güvenlidir bu key bu kadar ucuz çünkü geçmişten kalan keyler bunlar sadece satıcıya dikkat etmeniz gereklidir.

CMD üzerinden sakın etkinleştirmeyin. Bilgisayarınızı bot olarak kullanırlar KMSpico sunucuları uzun süredir kapalı. Konu sahibi içinde key alabilirsiniz güvenlidir bu key bu kadar ucuz çünkü geçmişten kalan keyler bunlar sadece satıcıya dikkat etmeniz gereklidir.

Hocam KMSpico kullanmasın zaten. CMD üzerinden etkinleştirmesi sorun çıkarmaz.

Merhabalar iki gün önce bir bilgisayara Windows 10 kurdum ve daha etkinleştirmedim.
Amazon'da bile 19-30 TL arasında Windows 10 keyleri satılıyor. Bu keyler güvenilir mi?
Kullanan var mı?
Kullanan varsa satıcı önerebilir mi?

Ek olarak ben Windows 10 Home kurdum. Pro lisansı satın alırsam etkinleştirme yapabilir miyim?
Amazon üzerinden alırsan hiç bir sıkıntı yaşamazsın. Satıcılar Retail Key satıyorlar ancak ilk aldığınızda sahtekarlık yapıp MAK Key gönderebiliyorlar. Ben 8-9 liraya almıştım KMS kullanmaktansa böyle bir şey almak gayet daha mantıklı. Eğer sorun yaşarsan zaten Amazon müşteri hizmetleri daima arkanda duruyorlar. Dilersen satın aldığım yerin linkini de atabilirim ama dediğim gibi alacaksan Amazon gibi firmalardan al ki bir sorun yaşarsan muhatap olabileceğin birileri olur yanında.

CMD üzerinden etkinleştirmede KMSpico sunucularına bağlanılıyor.

Hocam hayatımda KMS üzerinden etkinleştirip sorun yaşayan görmedim. Ne yaptığınız belli ayrıca. Artık şu algıyı yaratmayın korsana destek yok ya da güvenilir değil deyip 10 TL'lik kod alın diyorsunuz. Neredeyse ikisi de aynı. Eğer alacağım diyorsanız gidin 1000 küsur lirayı ödeyin.

Geri
Yukarı