İnternette 20 TL'ye satılan Windows 10 lisansları güvenilir mi?

Alttaki yazıyı silin deneme sürümü kullanın, ana ekranı falan kişiselleştiremiyorsunuz. Güncelleme geliyor. Ama o 20-30₺' lik kodlar güvenilirdir, %90 Win 7' den Win 10' a geçen keylerdir benim bildiğim.

Hurda laptoplardan veya tedarik edilirken yolda çalınan keyler onlar.

Kesinlikle korsan değil ve güvenilir. 🤣🤣

Madem bu kadar çok biliyorsunuz anlatır mısınız bize. Bu 10 liralık kodlar nedir nasıl tedarik edilir. Ayrıca korsan değil diyorsunuz onu da anlatın.

Alttaki yazıyı silin deneme sürümü kullanın, ana ekranı falan kişiselleştiremiyorsunuz. Güncelleme geliyor. Ama o 20-30₺'lik kodlar güvenilirdir, %90Win 7'den Windows 10'a geçen keylerdir benim bildiğim.

Dark_Reader'ın dediği gibi tedarik ediliyorlar. Öyle sizin düşündüğünüz gibi insanlar koştur koştur kamyon arkasından bilgisayar çalıp Windows key çalmıyor. Zaten böyle bir cihazı çalsa keyi size 10 liraya vermezler. Bu adamların yaptıkları şey stokçuluk Windows 7 sürümünden Windows 10 sürümüne geçişlerdeki ücretsiz keyleri satıyorlar. Keylerin nasıl çalıştığını bilmeyen insanlara direkt satışlarda çoğunlukla Retail yerine MAK key satıyorlar. Aldığınız Retail key sizin indirdiğiniz KMS gibi bir sunucuya bağlanarak sizi ana bir server üzerinden güncelleme almaya zorlamıyor. Direkt orijinal Windows 10 güncelleştirmeleri alıyorsunuz. Korsan mevzusuna gelince illaki bu işi korsan yollardan halleden insanlar var ancak bunlar azınlık durumunda. Çünkü bu işi çalıp çırpmayla yaparsan piyasada tutunamazsın bu keyleri her satıcı günde 100-200 tane satmıyor. Anlatabildim umarım daha goy goy malzemesi yapacaksan yanıt vermeyeceğim çünkü.

Dark_reader'ın dediği gibi tedarik ediliyorlar. Öyle sizin düşündüğünüz gibi insanlar koştur koştur kamyon arkasından bilgisayar çalıp Windows key çalmıyor. Zaten böyle bir cihazı çalsa keyi size 10 liraya vermezler. Bu adamların yaptıkları şey stokçuluk Windows 7 sürümünden Windows 10 sürümüne geçişlerdeki ücretsiz keyleri satıyorlar. Keylerin nasıl çalıştığını bilmeyen insanlara direkt satışlarda çoğunlukla Retail yerine MAK key satıyorlar. Aldığınız Retail key sizin indirdiğiniz KMS gibi bir sunucuya bağlanarak sizi ana bir server üzerinden güncelleme almaya zorlamıyor. Direkt orijinal Windows 10 güncelleştirmeleri alıyorsunuz. Korsan mevzusuna gelince illaki bu işi korsan yollardan halleden insanlar var ancak bunlar azınlık durumunda. Çünkü bu işi çalıp çırpmayla yaparsan piyasada tutunamazsın bu keyleri her satıcı günde 100-200 tane satmıyor. Anlatabildim umarım daha goy goy malzemesi yapacaksan yanıt vermeyeceğim çünkü.

Hocam benim bir sorum daha var Retail diye MAK key satıyorlarmış, ben çok güvendim açıkçası. ayrıca 7 sürümünden 10'a geçerkenki keyleri bu adamlar nasıl tedarik ediyor?

Geri
Yukarı