İnternette gezinmek için için Izoly bilgisayar alınır mı?

bu fiyata 2. el laptop da alabilirsiniz. Zaten bu bilgisayarda 2. el parçaların yenişenmiş versionu gibi birşey. Bu fiyat bandında hem kasa hem laptop var sarı sitede aynı performansı hatta biraz anlıyorsanız daha iyi işlemcili bi kasa alabilirsiniz. sadece internet için kulalnıcaksanız ekran kartına önem vermeyin. ben kendime çok cüzi bi miktara celeron laptop aldım tüm gündelik işlerimi görüyor.

Selamlar. Eski bilgisayarı kullanacaktım, olmadı. Tarayıcıda kullanmak için ilave bilgisayara ihtiyacım var. Kimse Izoly önermiyor ama tarayıcıda kullanmak için de mi alınmaz? Bu fiyata başka sistemler bulunur mu?
Ürün bu.

Izoly ile almakla aklımdan geçme. Izoly, Turbox = Çöp. Bu forumda hâlâ Turbox ve Izoly yasaklanmadı mı ya?
Selamlar. Eski bilgisayarı kullanacaktım, olmadı. Tarayıcıda kullanmak için ilave bilgisayara ihtiyacım var. Kimse Izoly önermiyor ama tarayıcıda kullanmak için de mi alınmaz? Bu fiyata başka sistemler bulunur mu?
Ürün bu.

Bütçe ver, en iyisini arkadaşlar toplar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün bu.

Parçaların çoğu ikinci el ve laptop işlemcisi kullanıyor, 2500TL'ye çok daha iyisinin toplanabileceğini düşünüyorum.

Mobil işlemcili masaüstü bilgisayar bu.

En azından sıfır 24 ay garantisi var, ikinci elde sıkıntı çıkarsa uğraş dur. 2.500₺ civarı sıfır yine tarayıcı için bir pc toplama yapabilen olursa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı