İnternette kendimi güvende hissetmiyorum

Efeck.11

Decapat
Daha fazla  
İnternette kendimi güvende hissetmiyorum bir siteye girerken korkuyorum. Daha önce e postalarım çalındığı için virüsle biraz korkuyorum paronayak oldum anti virüs programları bulamayacak gibi hissediyorum Kaspersky lisansım var. Malwarebytes'i de tarama için kullanıyorum bir yerde okudum ESET Online securityide tek seferlik seçip taratıyorum, sizce güvende miyim? E postam çalındığı için bayağı kötü oldum. Sizce bunları yaparak korunabilir miyim? Tarama sonuçlarınıda SS olarak atacağım.

1630185338679.png

Devamını ilerleyen saatlerde atarım.

1630186034180.png

1 tane buldu :(
Daha bitmedi ama bunlar bitip karantinaya alındıktan sonra güvende olacak mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sistem güvenli değildir. Antivirüs programlarından medet umma genelde kendilerine faydaları yok. Gizlilik konusunda takintiliysan Reddit'de bu konuda rehberler mevcut.

@Quantum9 şu an ESET 1 tane buldu.
Malwarebytes bulamadı.
1630187359355.png

Kaspersky bu da.
Girerken sitelere AdGuard denen bir programdan site güvenliğini kontrol et diyorum ve Kaspersky zaten simge veriyor.

E postalarına içinin rahat olması için çift aşamalı doğrulama ekleyebilirsin ben ekledim güvenlik için girerken telefondan onaylamaz isem e postaya giremiyor.

Epostanızın çalınması için bilgisayarınıza virüs girmesine gerek bile yok. Basit şifreler kullanırsanız ya da her sitede aynı bilgilerle kayıt olursanızda normal olarak çalınabilir. Bu kadar paranoyak olmaya gerek yok devlet sırrı taşımıyorsunuz sonuçta, bilgisayarınıza bir antivirüs kurun ve hesaplarınızda 2FA etkinleştirin yeterli.

E postalarına içinin rahat olması için çift aşamalı doğrulama ekleyebilirsin ben ekledim güvenlik için girerken telefondan onaylamaz isem e postaya giremiyor.

Zaten geri alıp açtım.

Bana pahalıya patladı ama e posta çalınması adam YouTube hesabıma durmadan video atmış hile videoları vb sonuç olarak hesabım ban yedi 10 k abonem vardı.

Geri
Yukarı