İnternette kendimi nasıl iyi bir şekilde gizleyebilirim?

Tugend22

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnternette kendimi iyi bir şekilde gizlemek istiyorum çünkü maalesef sürekli huzursuz oluyorum. Örnegin konuştuğumuz yer 2 dakika sonra TikTok'ta video olarak çıktı. Herkesin önerdiği tor tarayıcısıyla Dark webi araştırdım.(ıllegal bir şey yapmadım. Siteleri inceledim).VPN kullanıp hiçbir şey indirmedim bu sitelerden buna rağmen 2 defa virus yedim. Sürekli bizleri dinliyorlar. Ayrica bana keylogger trojan vs atılmadıgından nasıl emin olabilirim? Maalesef biraz huzursuz durumdayım.

Son düzenleme:
Hocam aynı şeyi diyorlar ama dediğim gibi bu adamlar o sitelere girdikten 5dk sonra virus attı madem tor güvenilirdi nasi çok rahat attı

Çok özel değilse hangi siteden virüs yediğinizi düşünüyorsunuz? Çok anormal sitelere girmeyip, indirme yapmadığınız için bana çok mümkün gibi gelmedi.

Çok özel değilse hangi siteden virüs yediğinizi düşünüyorsunuz? Çok anormal sitelere girmeyip, indirme yapmadığınız için bana çok mümkün gibi gelmedi.

Hocam dediğim gibi darkweb sitenin linkini buraya koymak uygun olmaz kötü içerikli bir siteydi. Sitenin kurucusu tüm ipleri görebilme yetkisi olduğu için bir şekilde beni buldu diye düşünüyorum herhangi bir indirme yapmadım sadece sayfada 1, 2dk gezindim.

Geri
Yukarı