İnternette ünlü olmak zor mu?

Selam arkadaşlar. Bu dönemlerde internette ünlü olmak zor mu? Mesela Twitch canlı yayınları ya da YouTube'da küçük kanallar. Araştırdığımda yüzlerce küçük kanal buldum. Boost almadan ya da reklam yapmadan bu dönemde tanınmak mümkün mü?
Ünlü olman için vasfının olmasına gerek yok. TikTok'ta saçma sapan şeyler ve popüler kültür takibi yaparsan yakın zamanda belli bir kitleye ulaşırsın.

Eğer kız isen işin çok kolay oturma organını salladığın 1-2 video çek. YT ve TikTok'a at anında ünlüsün.

Diğer YouTuber'lardan prim alırsan, çok kolay. Ama şöyle diyeyim, TikTok'ta istediğin kitleyi kur önce. Sonra YouTube geç. Birden YouTube başlarsan zor o iş. En iyi kitle kurma platformu TikTok şu an.

Komik biriyim ve her gün düzenli olarak en az 3 saat Twitch'de canlı yayın açmak istiyorum. Tek istediğim şey ünlü olmak. Para gibi şeyler umurumda değil. Cevaplar için de teşekkür ederim :D biraz da olsa kafamda fikir oluştu.

Komik biriyim ve her gün düzenli olarak en az 3 saat Twitch'de canlı yayın açmak istiyorum. Tek istediğim şey ünlü olmak. Para gibi şeyler umurumda değil. Cevaplar için de teşekkür ederim :D biraz da olsa kafamda fikir oluştu.

Enes baturun ünlü olduğu bir ülkede formül belli işte şaklabanlık 😃

Ben yt kanalı açıp filmler paylaşarak bir kaç ayda 1 milyon izlenmeye ulaşmıştım. Ha eğer tiktok veya instagram falan dersen ondan basiti yok . Tiktoksa eğer aç kamerayı ve saçmala. İnstagramsa gir smm panele instagram beğeni satın alma instagram türk takipçi alma isntagram yorum satın alma yap. Beş on tane reel at keşfete düş sonra hesabını düzelt. Buyurun ünlüsünüz.

Ben yt kanalı açıp filmler paylaşarak bir kaç ayda 1 milyon izlenmeye ulaşmıştım. Ha eğer tiktok veya instagram falan dersen ondan basiti yok . Tiktoksa eğer aç kamerayı ve saçmala. İnstagramsa gir smm panele instagram beğeni satın alma instagram türk takipçi alma isntagram yorum satın alma yap. Beş on tane reel at keşfete düş sonra hesabını düzelt. Buyurun ünlüsünüz.
Telifi nasıl hallediyorsunuz? Sorun olmuyor mu? Para kazandırıyor mu? Aslında para kazandırmasa da bu şekilde büyütüp daha sonra film dizi yorumlama kanalına vs dönüştürülebilir. :D

Geri
Yukarı