İnternette yavaşlık yaşıyor musunuz?

İnternette yavaşlık yaşıyor musunuz?

• Evet, yaşıyorum.

Oy: 21 38,9%
  • Aşırı yavaş, internete giremez durumdayım.

Oy: 5 9,3%
  • Dönemsel olarak yaşıyorum.

Oy: 16 29,6%
  • Hayır, problemsiz erişim sağlıyorum.

Oy: 12 22,2%

• Oy verenlerin toplamı
    54
TurkNet Muğla sıkıntılıydı. Şu an herhangi bir problem yok. Bölgesel yoğunluk yavaş yavaş çözülecektir.
Ortak altyapı kullanılması için gönderilen daveti geri çeviren "firma" yüzünden bunları yaşıyoruz.

TürkNet fiber kullanıyorum ben de, akşam 7'den sonra 100 MBPS olan download hızım 10'lara düşüyor, upload aynı kalıyor 8 olarak.
Her gece ping sorunu yaşıyorum. 2 haftadır desteğe yazıyorum çözeceğiz diyorlar. Türkiye sunucusunda 80-90 pingle oynuyorum şu an ve internet çekmiyor.
Aynı durumdayım hocam. Her gece Valorant'ta ping fırlıyor 140'lara.

Evet yaşıyorum, ama download ve upload hızından dolayı değil, pingden ötürü. Size yakınmam garip gelecek ama ben normalde 6 ms alırım, 2 gündür 25 ms alıyorum. Bu beni rahatsız ediyor. CS:GO'da 100 pingle oynuyorum, normalde 50-60 seviyesinde oynarım, uzak sunucuysa en fazla 80 ama uzak sunucuya bağlanmadım, 60 pingle oynayacağım yerde 100 ping görmek canımı sıkıyor. 2 gündür üst üste arıyorum, bugün kayıt oluşturdular. Hep 25 ms alacaksam bir şekilde fiberi getirttireceğim mahalleye.

Evet yaşıyorum, ama download ve upload hızından dolayı değil, pingden ötürü. Size yakınmam garip gelecek ama ben normalde 6 ms alırım, 2 gündür 25 ms alıyorum. Bu beni rahatsız ediyor. CS:GO'da 100 pingle oynuyorum, normalde 50-60 seviyesinde oynarım, uzak sunucuysa en fazla 80 ama uzak sunucuya bağlanmadım, 60 pingle oynayacağım yerde 100 ping görmek canımı sıkıyor. 2 gündür üst üste arıyorum, bugün kayıt oluşturdular. Hep 25 ms alacaksam bir şekilde fiberi getirttireceğim mahalleye.
ben de LoL'de 17-20 ping alacağıma 60-70 alıyordum ama hissedilen daha fazla ve paket kaybı vardı dün saat 18:00 - 24:00 arasında. 2 gündür böyle Turknet'e yazdım. Sorun yaşadığım saatler arasında verdikleri bağlantıdan hız testi yapıp sonuçları göndermemi istediler. Bakalım bugün de olursa göndereceğim.

Tüm altyapılarda bir yoğunluk var anlaşılan. Ben TürkNet ile görüştüğümde benden de hız testi istediler değerli @Dirty hocam, daha sonra ertesi gün beni arayıp bilgilendirme yaptılar. Pandemi dolayısı ile altyapılarda yoğunluk var, sorun TT kaynaklı gibi bir cevap aldım özetle.

Evet bugün de aynı saatte başladı ve istedikleri testi yolladım. Umarım çözülür.

Dosya Ekleri

• 1212.PNG
    1212.PNG
    17,4 KB · Görüntüleme: 34
Ben de Superonline ile sorun yasiyordum son 2 haftadir, surekli 60-90 arasi aliyordum. 3 defa servisi aradim, kendi taraflarinda sorun olmadigini belirttiler, 4 defa teknik eleman geldi eve. Birinin aklina da gelmedi ki, ethernet ayristiricisini kontrol edeyim belki orada sorun vardir diye. En son gelen eleman degistirdi, tum sorunlarim cozuldu. Artik en az 800 - en fazla 916mbit alabiliyorum

Ben de Superonline ile sorun yasiyordum son 2 haftadir, surekli 60-90 arasi aliyordum. 3 defa servisi aradim, kendi taraflarinda sorun olmadigini belirttiler, 4 defa teknik eleman geldi eve. Birinin aklina da gelmedi ki, ethernet ayristiricisini kontrol edeyim belki orada sorun vardir diye. En son gelen eleman degistirdi, tum sorunlarim cozuldu. Artik en az 800 - en fazla 916mbit alabiliyorum
GigaFiber mi kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı