İnternetten alınan Philips kulaklık bozuk geldi

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar ürün bozuk geldi. Tekrar iade talebi oluşturacağım. Eğer bu sefer de kabul etmezlerse ben bunları nereye şikayet edebilirim? Nereye gideceğim ve ne diyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok.

Arkadaşlar ürün bozuk geldi. Tekrar iade talebi oluşturacağım. Eğer bu sefer de kabul etmezlerse ben bunları nereye şikayet edebilirim? Nereye gideceğim ve ne diyeceğim hakkında hiçbir fikrim yok.
Önceki olay neydi, tekrardan kastınız nedir?

E devlet üzerinden tüketici haklarına başvurabilirsiniz.

Önceki olay neydi, tekrardan kastınız nedir?

E devlet üzerinden tüketici haklarına başvurabilirsiniz.
Ürün bana geldi. Sol kulaklıkta dip ses vardı. İade etmek istedim. Kabul etmediler. Trendyol desteğe yazdım ve ürün bana tekrardan gelince onları aramamı yardımcı olacaklarını söylediler. Resim falan çektireceklermiş. Eğer gene kabul edilmesse dava açacağım çünkü.

Satıcıya haklarınızı bildiğinizi, Tüketici hakem heyetine başvuracağınızı belirtin. Kabul etmezlerse büyük risk alırlar.

THH sürecini kazanırsanız dosya masrafı + bilirkişi ücretini satıcı ödemek zorunda. Küçük ürünler için yeterince caydırıcı. (Tüketici kaybederse masrafı devlet karşılıyor.)

Satıcıya haklarınızı bildiğinizi, Tüketici hakem heyetine başvuracağınızı belirtin. Kabul etmezlerse büyük risk alırlar.

THH sürecini kazanırsanız dosya masrafı + bilirkişi ücretini satıcı ödemek zorunda. Küçük ürünler için yeterince caydırıcı. (Tüketici kaybederse masrafı devlet karşılıyor.)
Teşekkür ederim. İadeyi geri yollarken içine bu dediğiniz notu sıkıştıracağım. Para kolay kazanılmıyor.

Geri
Yukarı