İnternetten anket yaparak para kazanılabilir mi?

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar internet üzerinden anket yaparak bir şeyler kazanabilir miyiz? Tabi burada ayda 5.000 TL vs. gibi uçuk paradan bahsetmiyorum. Hiç değilse 100-200 TL gibi bir miktar kazanabilir miyiz? En azından Kontör parası, internet faturası, elektrik-su faturası ödeyebilmek için?

Kazandığın rakamları alamıyorsun. Sahada anketörlük de yaptım. Onda bile, ya zamanında paramı alamadım ya da düşük ücretlere çalıştım. Üstelik, kimse ankete katılmak istemiyor. Sahte anket de dolduramıyorsun, telefon teyidi alınıyor. Verdiğin emeğin karşılı hiçbir zaman yok. Bulaşılacak bir konu değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakız parasını zor çıkarırsınız. Saatlerce uğraşıyorsun sana 0,005 kuruş veriyor.
Kazandığın rakamları alamıyorsun. Sahada anketörlük de yaptım. Onda bile, ya zamanında paramı alamadım ya da düşük ücretlere çalıştım. Üstelik, kimse ankete katılmak istemiyor. Sahte anket de dolduramıyorsun, telefon teyidi alınıyor. Verdiğin emeğin karşılı hiçbir zaman yok. Bulaşılacak bir konu değil.
Peki, anket haricinde bildiğiniz başka bir yöntem var mı? İnternetten biraz da olsa para kazanılacak.😔😕

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir konu bulup (mesela muhabbet kuşları) bir forum sitesi açın. Her ay 5-10TL gibi bir fiyat verirsiniz başta online kullanıcılar çoğalınca server yetersiz kalır daha güçlüsüne geçersiniz. Günlük 150-200 online kullanıcı yakalarsan dikkat çekersin. Facebook İnstangram Tw orda burda paylaşıp günlük online sayısını iyice artırınca sponsorlar gelir. Reklamlardan harçlığını çıkarırsın.

Birde kullanabiliyorsan çizim işi var çok büyük şeylere gerek yok,kişisel tecrübem yok ancak bardak tasarımı yapıp paşabahçeye veya o tarz firmalara gönderip 300-400₺ alındığını duymuştum firma satın almak isterse tasarımı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı