İnternetten kıyafet alınır mı?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba hayırlı günler. Ben beden numaralarımı biliyorum, internetten kıyafet alsam pişman olur muyum? Hatalı ürün veya başka bir şey gelir mi? Hangi siteleri önerirsiniz? 15 yaş olacak.

Popüler ve marka sitelerden ürün alırsanız muhtemelen hatalı ya da başka bir ürün gelme durumuyla karşılaşmazsınız. İnternetten kıyafet alınabilir ancak her ürünün bedeni, kesimi ve malzemesi farklı olacağından size uyar mı uymaz mı her zaman emin olamayabilirsiniz.

Ürünün kendi ölçülerini ve beden ölçülerini gösteren internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Annem her zaman mağazaları sitelerinden sipariş veriyor. Uymadıysa gidiyor mağazaya değişim yaptırıyor. Yani alınır.

İade edebileceğin bir yerden alırsan alınır, bazı mağazalar açıklamaya milimine kadar ölçüleri yazıyor. Eğer olmadıysa zaten iade edersin.

Trendyol kıyafet satış işini ben ve ailem ortak yapıyoruz ve şunu rahat söyleyebilirim aldığınızdan farklı veya 2. el bir ürün gönderilme şansı %85 internet için.

Popüler ve marka sitelerden ürün alırsanız muhtemelen hatalı ya da başka bir ürün gelme durumuyla karşılaşmazsınız. İnternetten kıyafet alınabilir ancak her ürünün bedeni, kesimi ve malzemesi farklı olacağından size uyar mı uymaz mı her zaman emin olamayabilirsiniz.

Ürünün kendi ölçülerini ve beden ölçülerini gösteren internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
Abi bende uyar mı diye düşünüyorum. Bir de alırım olmazsa kötü olur.

Abi bende uyar mı diye düşünüyorum. Bir de alırım olmazsa kötü olur.
O yüzden ölçü veren bir siteden alışveriş yapmanız daha iyi olur. Zaten size uyan beğendiğiniz bir kıyafetinizin ölçüsünü örnek alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı