İnternetten korkuyor musunuz?

Hocam bu işler nasıl işliyor bilginiz var mı? Yazılım dilleri ile falan bir şeyler mi yapıyorlar?

Bilmiyorum fakat çok önemli insanların bilgilerini bile ifşalayan insanlar bence sizin bilgilerinizi bulmakta hiç zorlanmaz.

Hocam bu işler nasıl işliyor bilginiz var mı? Yazılım dilleri ile falan bir şeyler mi yapıyorlar?
O güvenlik için geliştirilen yazılımlar kodlanıyorsa, o güvenlik yazılımını da bir yazılım kodlayarak aşabilirler bence. Her yazılımın bir açığı vardır diye düşünüyorum.

Çok sanmıyorum. Yıllardır bu internet dediğimiz ortamdayım ve tek bilgi sızıntım (hatta iki sızıntım) birisi raftcrise diğeri Brawl Stars da bir hesabım çalınmıştı. Garip hiçbir açık da vermemiştim.

Kendiniz dediniz hatta, hiç açık vermemenize rağmen basit bir oyunda bile oluyor böyle şeyler. Gerisini siz düşünün artık.

Anonim değilsen bu tür durumları yaşayabileceğini kabul ediyorsun birnevi. Korkuyorsan her şeyini paylaşma, basit.

%100 anonim olmak diye bir şey yok internette. Asla ve asla tamamen saklanamazsınız.

Geri
Yukarı