Kekolardan korkuyor musunuz?

Yani bakmadığım sürece ve laf atmadığımda olay çıkmaz değil mi? Bu arada sanırım yanlış anlaşıldım. İsterlerse tabanca çeksinler. Öldürebilecek potansiyelim var. Birinin bana zarar vermeye çalıştığını anlayınca öfkemi kontrol edemiyorum.

Onlar öyleler ama Suriyelilerden veya diğer göçmenlerden korkulur. Kekolar asarım keserim der susar.
Hocam bu mültecileri öldürürüm onda sıkıntı yok. Döner bıçağıyla gelirse de esnafın birinin dükkanına girerim Türkiş meydan dayağı.

Kekoların içinde büyümüş bir birey olarak çoğu tamamiyle cılız veletlerden oluşmakta. Bendeki bu kalıpla yarısını deviririm ama adamlıkları bir yere kadar ki kavgaya en az 20 kişi geliyorlar. O yüzden yanımda hep otomatik olmayan ama hızlıca açabileceğim bir çakı var. Çoğunlukla deliymiş gibi üstlerine yürüdüğümde bir daha karşıma çıkmıyorlar :D

Onu öldürürüm bunu parçalarım sen elin yumruğunu yemedin herhalde. Mevzuya gelirsek bunlar korkudan beslenir. Gereken sert tavrı verirsen geri adım atarlar. Ha atmayadabilirler o yüzden en iyisi temas kurmamak.

Ben bir salaklık yapmıştım eskiden arkadaşlarımla sokakta bisiklet sürüyorduk akşam saat 12 falan sonra durduk yere kekolara el hareketi çekmiştim çekmem ile kaçmam bir oldu beni biraz kovaladılar ama yakalayamadılar o günden beri kekolara yaklaşmam yüzüne bile bakmam bir şey yapamazlar eğer bıçak çekse bile olacaklarını bilirler yani korkmana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı