İnternetten Minecraft alınır mı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Microsoft Store'da yanılmıyorsam 85 TL'idi. Oyunu alma nedenim Hypixel gibi sunucularda oynamak. Güvenilir ucuza alabileceğim bir site var mıdır ve alınır mı sizce?

Microsoft Store'da 200 TL oyun. Bir kerelik veriyorum sonuçta diye aldım ben. 200 TL para değil şu devirde.

Microsoft Store'da 200 TL oyun. Bir kerelik veriyorum sonuçta diye aldım ben. 200 TL para değil şu devirde.

Hocam açık olmak gerekirse o oyuna 200 TL vericeğime indirimde gidip Battlefield 5 + A Way Out + Detroit alırım indirimde yani ayrıca o kadar zamlandığınıda bilmiyordum ben en son baktığımda 85 TL'idi yanılmıyorsam şimdi baktığımda ücretsiz deneme ile Game Pass çıkıyor.

Microsoft Store'da yanılmıyorsam 85 TL'idi. Oyunu alma nedenim Hypixel gibi sunucularda oynamak. Güvenilir ucuza alabileceğim bir site var mıdır ve alınır mı sizce?
Sitelerden alacağınız hesaplar çalıntı. Şifresi vs. değişince uğraşırsınız bomboş. En mantıklısı 200 TL'ye Microsoft Store'dan almak.

Hocam açık olmak gerekirse o oyuna 200 TL vericeğime indirimde gidip Battlefield 5 + A Way Out + Detroit alırım indirimde yani ayrıca o kadar zamlandığınıda bilmiyordum ben en son baktığımda 85 TL'idi yanılmıyorsam şimdi baktığımda ücretsiz deneme ile Game Pass çıkıyor.
Detroit dışında dediğiniz o iki oyunu sevmem oynamam. Bu yüzden Minecraft aldım :)

Yani açıkçası son oyuncu ve cr tarzı oyunları seviyorum Hypixel'IDE denemek istiyordum zaten normal MC çok nadir giriyorum.

Yani açıkçası son oyuncu ve cr tarzı oyunları seviyorum Hypixel'IDE denemek istiyordum zaten normal MC çok nadir giriyorum.
SonOyuncu ve Cr***rise'da yoğun bir makro var. Hypixel'de neredeyse hiç rastlamıyorum ben hatta hiç yok çoğu kişi bileğiyle oynuyor. Ne yazık ki bizim millet hile yapmadan oynayamıyor bir şeyi. Gamepass alın 1 aylık onun içinde Minecraft geliyor 1 ay oynayın eğer beğenirseniz kökten alın belki hevesiniz geçer hemen 200 TL bayılmayın.

Microsoft Store veya minecraft.net dışında satılan yerler çalıntı hesap satıyor almayın o tür yerlerden. Onun dışında oyunun güncel fiyatı 200TL ama sizde de olur mu bilmiyorum Game Pass aldıktan sonra oyunun fiyatı Microsoft Store'de 160TL'ye düşmüştü kısaca böylelikle 190TL'ye hem Game Pass hem MC aldım sizde böyle yapabilirsiniz ama sizde de Game Pass alınca fiyatı düşer mi bilmiyorum.

SonOyuncu ve cr***rise'da yoğun bir makro var. Hypixel'de neredeyse hiç rastlamıyorum ben hatta hiç yok çoğu kişi bileğiyle oynuyor. Ne yazık ki bizim millet hile yapmadan oynayamıyor bir şeyi. Game Pass alın 1 aylık onun içinde Minecraft geliyor 1 ay oynayın eğer beğenirseniz kökten alın belki hevesiniz geçer hemen 200 TL bayılmayın.

Hocam son oyuncuda her makro işlemiyor ben bizzat denemiştim bir ara Logiech'in bir faresi vardi bir onun makrosunu algılayamıyor bana göre son oyuncu en iyi koruma sistemlerinden birisine sahip Türkiye için.

Geri
Yukarı