İnternetten Minecraft alınır mı?

Hocam son oyuncuda her makro işlemiyor ben bizzat denemiştim bir ara Logiech'in bir faresi vardi bir onun makrosunu algılayamıyor bana göre son oyuncu en iyi koruma sistemlerinden birisine sahip Türkiye için.

Hocam ben son oyuncuda oynarken çok rahat makro açabiliyordum hiçbirşeyde olmamıştı tabii hileye girdiği için sonra açmadımda aynı şey cr içinde geçerli.

Hocam son oyuncuda her makro işlemiyor ben bizzat denemiştim bir ara Logiech'in bir faresi vardi bir onun makrosunu algılayamıyor bana göre son oyuncu en iyi koruma sistemlerinden birisine sahip Türkiye için.
SonOyuncu'da makro var hatta ben bile kullanabiliyordum Logitech G203 ile 13-14 cps e sabitledim adamlarla makro yarıştırıyordum resmen. Hypixel'de artık koruma sisteminin iyiliğinden mi yoksa oyuncuların kendi emeğiyle oynamasından mı bilmem makro hiç denk gelmiyor. Hypixel'in tek sorunu lag. Çok kalabalık olduğundan.

SonOyuncu'da makro var hatta ben bile kullanabiliyordum Logitech G203 ile 13-14 CPS'e sabitledim adamlarla makro yarıştırıyordum resmen. Hypixel'de artık koruma sisteminin iyiliğinden mi yoksa oyuncuların kendi emeğiyle oynamasından mı bilmem makro hiç denk gelmiyor. Hypixel'in tek sorunu lag. Çok kalabalık olduğundan.

Hocam dediğim gibi Logiech'in makroları iyi çalışıyor ama ben internetten çok fazla makro indirdim bot olduğum zamanlar cidden hepsi işlemiyor şu an makroyu bıraktım kullanmıyorum zaten vuruş için kullanmaya inancım kalmayınca artık Speed bridge yapmak için kullanıyordum artık onu makrosuz yapıyorum saldım artık yani.

Hocam dediğim gibi Logiech'in makroları iyi çalışıyor ama ben internetten çok fazla makro indirdim bot olduğum zamanlar cidden hepsi işlemiyor şu an makroyu bıraktım kullanmıyorum zaten vuruş için kullanmaya inancım kalmayınca artık Speed bridge yapmak için kullanıyordum artık onu makrosuz yapıyorum saldım artık yani.
Sizin tercihiniz bence 1 aylık Gamepass alabilirsiniz içinde Minecraft geliyor onu 1 ay denersiniz içinize sinmezse almazsınız Minecraft'ı. Hem Gamepass'in tek nimeti Minecraft değil. Neler neler var.

Sizin tercihiniz bence 1 aylık Game Pass alabilirsiniz içinde Minecraft geliyor onu 1 ay denersiniz içinize sinmezse almazsınız Minecraft'ı. Hem Game Pass'in tek nimeti Minecraft değil. Neler neler var.

Hocam zaten bayağıdır Game Pass kullanıcısıyım genellikle Cloud üzerinden oynadım oyunları hep Minecraft'ı oynamıştım ama Max 20 dakika falandı.

Hocam zaten bayağıdır Game Pass kullanıcısıyım genellikle Cloud üzerinden oynadım oyunları hep Minecraft'ı oynamıştım ama Max 20 dakika falandı.
O halde beğendiyseniz alın. Sürekli oynamıyorsanız almanıza gerek yok gibi. Ben mesela her gün Hypixel'deyim en az 2-3 saat. O yüzden aldım.

Geri
Yukarı