İnternetten nasıl para kazanabilirim?

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 17 yaşındayım ve evde oturduğum süre zarfında internetten yararlanarak para kazanmak istiyorum para kazanmak için nerelere başvurmalıyım? Nasıl iş bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Önceden yaptığım tecrübeli olduğum şeyler:

Markaya özel logo tasarımı yapabilirim (önceden birkaç sayfaya yapmışlığım var)

Araştırma/Tasarım dergileri hazırlayabilirim:

(Göbeklitepe hakkında dergi hazırlamıştım çok beğenildi il TÜBİTAK başkanına dahi hediye edildi ilçede en iyisi seçildik büyük fuara davet edildik. Okul dergisi hazırlamıştım okul faaliyetleri hakkında tüm hocalar tarafından beğenildi.)

Makale/Haber yazabilirim bir aralar sanal gazete yazıyordum. (oyun sunucusu içindi RP yapıyorduk)

Canlı destek hizmeti verebilirim: Kendi smm panelim vardı orada çok ilgileniyordum ( 10:00-01:00 arası aktifim)

Instagram gönderi tasarımı falan yapabiliyorum (çok denemiştim + videolu storylik de yapıyorum)

Ben de para kazanıyorum dostum, sana önerim bionluktan kazanabilirsin, şu an 118 TL gelirim var, iyi iş, bionluk.

Peki oradan nasıl kazanabilirim? Konuyu biraz açar mısınız site hakkında pek bilgim yok.

Freelance çalışabilirsin. Ya da haber ve makaleyi çok iyi yapıyorsan bir konu üzerinde bir site açabilirsin.

Önerdiğiniz site var mı?

Hocam konu üzerine site açmak biraz zor domain, script, hosting + şu an tutması çok zor.

Peki oradan nasıl kazanabilirim? Konuyu biraz açar mısınız site hakkında pek bilgim yok.

Önerdiğiniz site var mı?

Hocam konu üzerine site açmak biraz zor domain, script, hosting + şu an tutması çok zor.
Önerdiğim site global olarak Fiverr var. TL kazanmak istersen bionluk kullanabilirsin.

Site olarak da hocam kampanya bulabilirsiniz ucuza açabilirsiniz ben 140 TL'ye .com domain + 1 yıllık sınırsız hosting aldım. Hatta 2 gün önce de siteme Adsense aldım. Script olarak da Joomla, Wordpress kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı