İnternetten nasıl para kazanabilirim?

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  
Ben lise 2 öğrencisiyim ve evden çalışarak kendime yeni bir telefon almak istiyorum. Ailemin maddi durumu pek iyi değil, sizce ne yapabilirim? Evden nasıl internetten para kazanabilirim?

Video montaj vb yapabilirsin. Bilgin varsa yazılımda freelance iş kovalayabilirsin. Dilin iyiyse çeviri falan yapabilirsin.

Canvadan veya o tarz hazır resim ile kendim yapabiliyorum ama bunu hangi siteye koymalıyım? İnsanlar neden benden alsın bunları yapamıyorum.

İnsanların yapmak istediklerini yapacaksın dostum mesela Amazon gibi şirketlerin çeviri bölümleri oluyor ya da herhangi bir sitenin bunları para karşılığında yapabilirsin veya tikto...

Onur naci öztürkler kanalına göz at.

Peki genel olarak freelancer öneriliyor. Ben nasıl bu kendi siteme trafik çekebilirim? Sermayem çok çok az.

İnsanların yapmak istediklerini yapacaksın dostum mesela Amazon gibi şirketlerin çeviri bölümleri oluyor ya da herhangi bir sitenin bunları para karşılığında yapabilirsin veya tikto...

Amazon'dan çeviri işimi yoksa e-ticaret gibimi anlamdım?

Amazon'dan bulman zor olacaktır genelde dış ticari satıcılar bunu ister ticaret gibi değil birisi bir ürünü Arapça satıyorsa ya da birisi bir siteyi Arapça vya İngilizce yazmışsa onu Türkçeye çevirerek yapılan bir iş.

Peki genel olarak freelancer öneriliyor. Ben nasıl bu kendi siteme trafik çekebilirim? Sermayem çok çok az.

Amazon'dan çeviri işimi yoksa e-ticaret gibi mi anlamdım?

Hocam ucuz yapacaksınız güzel portfolyo ayarlayacaksınız vesaire vesaire. Şansa bağlı bir kişi gelir ilanınıza tıklar girer. Ama önce yorumunuz olmadan insan çekmek için diğer insanlara göre ucuza yapmalı ve cidden kaliteli yapmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı