İnternetten Para kazanıyor musunuz?

Bu konuda oldukça bilgili ve tecrübe sahibiyim. Öncelikle PTC gibi siteler var bunları size açıklayım. Siteye üye olup sitenin size verdiği reklamlara,bonuslara tıklayarak bir puan elde ediyorsunuz. Points gibi bu pointslere görede seviyeniz belirleniyor buraya kadar genel sistem böyledir. Eğer çevreniz geniş ve evde oturup bilgisayar oynayıp, para kazanma hevesi olan arkadaşlarınızıda bu siteye üye yaparak ( Kendi referans linkinizden tabikide.) onlar reklamlara,bonuslara tıkladıkça size o reklamlardan bir komisyon gelicek bu şekildede gelişebilirsiniz. Ayriyetten diğer bir yöntem genellikle çok uygulanır siteye önce 2$ - 3$ gibi bir yatırım yaparak üst seviyelerden başlar ve çabuk gelişirsiniz . Başka bir olay 100$ gibi büyük meblalarla denenmesini tavsiye ettiğim hisse alıp satma işlemi bu tarz siteler var bunlara üye olarak hisse alıp satarak kar elde edebilirsiniz. Detaylı bir anlatım isteyenler varsada beni etiketleyebilirsiniz 3 Senedir uğraşıyorum bu işlerle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı