İnternetten Para kazanıyor musunuz?

@er36po abimiz sistemi nasıl topladı diyordum ben de. :D
Şener Şen'in "Namuslu" filmini izlediniz mi?
Valla ben çalmadım diyor. Bakıyor ki insanlardan kurtuluş yok "Evet, çaldım ben bir hirsizim" diyor.:D

Gercekten hayatım boyunca internetten kuruş para kazanmadım. Ama bu son kaç aydır merek edip YouTube'da para kazanmayı etkinleştirdim. 2-3 ay geçmesine rağmen yanlızca 60-70 dolar gibi bir meblağ kazanmışım.:p Şöyle 300-400 TL civarınna ulaşırsa onunla çekiliş yapacağım.:D

Youtube'de ne yapıyorsun abi? Destek olalım @er36po
Açıkçası yaptığım custon soğutma dışında emek harcadığım hiç birşey yok, yapmadım. Şimdi kalkıp da onun için destek istemem hiçte doğru olmaz.
Zaten gerek de duymuyorum, çok teşekkür ederim.:)

Son düzenleme:
@er36po, yaptığınız custom soğutma hafife alınacak bir şey değil. Custom soğutmayı, sizin yaptıklarınızı görmeye başlayınca sevdim. Zaten yaptıklarınızı görüp ilgi duymamak, sevmemek pek mümkün değil. Oldukça fazla emek harcanmış ve ortaya harika bir sonuç çıkmış.(y)

Custom soğutma diye geçinenlere bakıyoruz, genelde çok küçük değişiklikler yapılmış oluyor. Sizinkine bakıyoruz, ciddi ciddi custom. Gelmek istediğim nokta: Desteğe ihtiyaç duymazsınız veya istemezsiniz anlarım ama "şimdi kalkıp da onun için destek istemem hiçte doğru olmaz." diye bir cümle kurarsanız işte o olmaz. Yaptığınızı küçümsemeyin, fazla alçak gönüllü olmaya gerek yok.:)

Berkay, bazı kanal sahipleri sanki çok şey yapmışlar gibi "Emeğe saygı, Abone olmayı, beğenmeyi unutmayın" gibi zırvalamalarını duyduktan, gördükten sonra soğudum. Ya da utandım desem desem daha doğru olur. Eğer insan birşeylerden para kazanacaksa o parayı hak edecek birşeyler yapmalı, aksi taktirde o da hak hırsızlığına girer. O nedenle benden uzak dursun.

Mesela, bakıyorsun adam ikitana yumuşak buruyu çevirmiş ve buna "emeğe saygı" deyip abone avına çıkıyor.:D

Neyse, sonuçta yaptığım şey tamamen zevk-i sefa olduğundan, fazla beğeni ya da meşhuriyetlik beklemiyorum. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı