İnternetten para kazanmak bazılarının gözünde neden hor görülüyor?

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
16 yaşındayım şu an bir oyun ekibi ile birlikte çalışıyorum oradan dolar üstünden para alıyorum grafik tasarılarını yapıyorum 3 yıldır çok uğraştım sonunda emeklerimin karşılığını almaya başladım 100 200 TL benim için hiçbir şey oldu gözümde artık 1 2 saatlik uğraşım ile 200 300 TL alabiliyorum. Yani nasıl oldu demeyin zamanla kitleyi kazanıyorsunuz tabii kendinizide tanıtmanız lazım ama 1 2 haftada olacak iş değil. Şimdi asıl konuma geleyeceğim insanlar nedense bu internetten kazancı hakkın değil bu kumardır vb. gibi sözler oluyor kimisi öyle diyor yani bu bana garip geliyor. Sizin düşünceleriniz.

16 yaşındayım şu an bir oyun ekibi ile birlikte çalışıyorum oradan dolar üstünden para alıyorum grafik tasarılarını yapıyorum 3 yıldır çok uğraştım sonunda emeklerimin karşılığını almaya başladım 100 200 TL benim için hiçbir şey oldu gözümde artık 1 2 saatlik uğraşım ile 200 300 TL alabiliyorum. Yani nasıl oldu demeyin zamanla kitleyi kazanıyorsunuz tabii kendinizide tanıtmanız lazım ama 1 2 haftada olacak iş değil. Şimdi asıl konuma geleyeceğim insanlar nedense bu internetten kazancı hakkın değil bu kumardır vb. gibi sözler oluyor kimisi öyle diyor yani bu bana garip geliyor. Sizin düşünceleriniz.

Açık açık söyleyeceğim o tipler yediremeyip kuduran tipler oluyor genelde. Bana da çok söyleniyor "evet evet tamam tamam" diyip geçiştiriyorum. Ortada bir emek var ve bu emeğin karşılığına saygısızlık yapılıyor.

Aferin sana. Şimdi kendine bir psikolog arayabilirsin. Kazandığın paradan çok çözmen gereken başka sorunların var.

Aferin sana. Şimdi kendine bir psikolog arayabilirsin. Kazandığın paradan çok çözmen gereken başka sorunların var.

Daha fazla cringe konular var. Bayağı enteresan biri. Bir konu açıyor altına alakasız bir metin yazıyor sonra tekrar ortadan kayboluyor.

Birinde 16 tl öğle yemeğine pahalı mı diyor. Bir altındakine 100 tl için kendimi yoramam vs. diyor.

Son düzenleme:
Daha fazla cringe konular var. Bayağı enteresan biri. Bir konu açıyor altına alakasız bir metin yazıyor sonra tekrar ortadan kayboluyor.

Birinde 16 tl öğle yemeğine pahalı mı diyor. Bir altındakine 100 tl için kendimi yoramam vs. diyor.
İşte forumdan soğutan kitleye muhtar olacak bir arkadaş bu da. Yapacak bir şey yok yönetim konuları onayladığına göre.

Geçen hafta 10 liraya 2 simit ile öğle yemeği tarzı konular açmıyor muydunuz? 3 yıllık uğraşınız son bir haftada mı meyvesini verdi?
O benim cimriliğim Elimde 300 tl varken 50 tl ye reklam verdim instagram youtubeden :D o şekilde yani parayı yine harcamıyorum Dışarıda öyleyim yani Paranın elimde kalması için uğraşıyorum

İşte forumdan soğutan kitleye muhtar olacak bir arkadaş bu da. Yapacak bir şey yok yönetim konuları onayladığına göre.
Nasıl bir anlaşılma oldu anlamadım ara sıra giriyorum zaten foruma ondada sıkıntımı yazıyordum daha çok biryerden alıntı değil kendim 10 15 dakika düşünüp kendi sorunlarımı döküyordum yani Trol gibi bir konum yok. Kendi sorunlarım. Gözünüzde nasıl anlaşılıyor anlamadım

Nasıl bir anlaşılma oldu anlamadım ara sıra giriyorum zaten foruma onda da sıkıntımı yazıyordum daha çok bir yerden alıntı değil kendim 10 15 dakika düşünüp kendi sorunlarımı döküyordum yani Trol gibi bir konum yok. Kendi sorunlarım. Gözünüzde nasıl anlaşılıyor anlamadım

Hocam buraya yazdığınız bazı konular çelişiyor. Mesela 2 hafta falan önce 17 yaşındaki kardeşimi nasıl PC başından kaldırırım arkadaşlarıyla takılmıyor sadece bilgisayarda para kazanmaya çalışıyor vs. diye konu açmıştınız. O konudan Bir önceki konuda 16 yaşında olduğunuzu internetten para kazanmaya çalıştığınızı PC başından kalkmadığınızı söylemiştiniz. Bazen 1 tane konu açıp konuya hiç geri dönüş sağlamıyorsunuz. 4 konudan 3'ü 16 yaşında internetten para kazanıyorum vs. oluyor. Bu arada açtığı konular aklımda kalan tek kişi sizsiniz :D

Geri
Yukarı