İnternetten para nasıl kazanılır?

Hocam dediğiniz gibi birikim yapıp ihtiyaçlarımı gidericem. Alıp direkt harcamicam.

Biliyorum hocam zaten o yüzden sevmedim dropshopping'i
Hocam böyle işlere başlamak için bir birikim sahibi olmalısınız. Ben şuan internet üzerinden hesap satışı yapıyorum. Toplu tedarik edip üstüne kar payı koyup satıyorum. Örnek vereyim 15 TL'ye bir Valorant Random hesap var. Ben toplu alınca tanesi 6 TL'ye denk geliyor. 50 tane alsam 300 TL yapar. Sonra bu 50 hesabı 13 TL'den satışa koysam 650 TL yapar. Yani benim kârım 350 TL olur. Sadece 10 dakikami harcayıp kazandığım para bu. Daha birçok hesap satılıyor. Sadece değeri 15 olan değil 45 TL olan hesaplar da var. Benim yapabildiklerim bunlar eğer aklınızda birkaç fikir varsa yardımcı olabilirim. Sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin.

Hocam böyle işlere başlamak için bir birikim sahibi olmalısınız. Ben şu an internet üzerinden hesap satışı yapıyorum. Toplu tedarik edip üstüne kar payı koyup satıyorum. Örnek vereyim 15 TL'ye bir Valorant random hesap var. Ben toplu alınca tanesi 6 TL'ye denk geliyor. 50 tane alsam 300 TL yapar. Sonra bu 50 hesabı 13 TL'den satışa koysam 650 TL yapar. Yani benim kârım 350 TL olur. Sadece 10 dakikami harcayıp kazandığım para bu. Daha birçok hesap satılıyor. Sadece değeri 15 olan değil 45 TL olan hesaplar da var. Benim yapabildiklerim bunlar eğer aklınızda birkaç fikir varsa yardımcı olabilirim. Sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin.
Hocam bir şeyi toplu alıp daha fazlaya mı satıyorsunuz? Ben nasıl yapabilirim o işi? Para verebilirim sıkıntı değil ama satabilir miyim o önemli.

Hocam bir şeyi toplu alıp daha fazlaya mı satıyorsunuz? Ben nasıl yapabilirim o işi. Para verebilirim sıkıntı değil ama satabilir miyim o önemli.
Hocam ben çok fazla satış yaptığım için mağaza unvanı aldım. Yavaş yavaş başlamanız gerekir. Sonuç olarak aynı ürünü satsak müşteri profilimize baktığı zaman senden değil benden alacaktır muhtemelen. (Aynı ürün aynı fiyat)

Hocam hesap tedariğini nerden yapıyorsunuz , birde bahsettiğiniz rus site neresi acaba , söylersen sevinirim hocam.
Hocam oraya VPN ile falan girebiliyoruz sanırım. Arkadaşım Rus o rahatlıkla girebiliyor. Oradan alınan hesaplar da burada daha fazla paraya gidebiliyor.

Geri
Yukarı