İnternetten Samsung telefon için batarya alınır mı?

GTX 1060 6GB

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, iyi sosyaller. Sorum şu internetten batarya alınır mı? Orijinal S8 bataryasi diye satiliyor 300-350TL gibi fiyatlara. Bunlarda bir sorun olur mu? Alabilir miyim?

Orijinalliği tartışılır. Onun yerine Deji bataryası öneriliyor. Kullananlar da çok memnun. Orijinal olsun diyorsan ya Samsung mağazasından alacaksın, ya Deji bataryaa.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi Deji batarya alabilirsin 2-3 senelik şarjı maksimum yarım saat giden PUBG gibi oyunlarda maksimum 30 FPS veren Redmi Note 8'e telefoncuda Deji batarya taktırdım PUBG'de 40-50 FPS verebiliyor şarjıda 3 saat civarı gidiyor.

Satıcı mağaza nedir ?
Orijinalliği tartışılır. Onun yerine Deji bataryası öneriliyor. Kullananlar da çok memnun. Orijinal olsun diyorsan ya Samsung mağazasından alacaksın, ya Deji bataryaa.
Yukarıda arkadaşın dediği gibi Deji batarya alabilirsin 2-3 senelik şarjı maksimum yarım saat giden PUBG gibi oyunlarda maksimum 30 FPS veren Redmi Note 8'e telefoncuda Deji batarya taktırdım PUBG'de 40-50 FPS verebiliyor şarjıda 3 saat civarı gidiyor.
https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...hUKEwjO38uQ6pyGAxW7VvEDHdw2CFgQww8Itwg&adurl= bu batarya alinir mi mesela Sasa Dükkanı var bizim burda olursa gider alirim. cok ucuzmus.

bir de g950 ile g950f arasinda batarya farki var mi? hangisi bilmiyorum benimki

Yeni konular

Geri
Yukarı