İnternetten site tasarlayıp satış yapmak mümkün mü?

Yek233

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim böyle konulara ilgim var fakat bilgim yok. Bir site düşünün; insanlar içine girince benim koyduğum ürünleri görebilecekler, o ürünleri satın alabilecekler ve birkaç diğer özelliğe (bize ulaşın kısımı gibi) sahip olacak. Böyle şeylerin detayları nasıl oluyor, benim de açmam mümkün olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün fakat ileri seviye bilgin yoksa para kazanabileceğini pek düşünmüyorum. Çünkü sende hazır temaları koyup satmaya çalışacaksın ki sadece satamazsın sonra müşteri siteyle alakalı en ufak kod vs hatası verdiğinde yardımcı olman gerekiyor. Bu yüzden önce senin öğrenmen lazım HTML, CSS, JS, bunlara başla. Ve site yönetimi olarak Opencart öğren çoğu site satıcısı temalarını böyle satıyor. Opencart temaları ve modülleri dolarla satılmakta.

Merhaba arkadaşlar. Benim böyle konulara ilgim var fakat bilgim yok. Bir site düşünün; insanlar içine girince benim koyduğum ürünleri görebilecekler, o ürünleri satın alabilecekler ve birkaç diğer özelliğe (bize ulaşın kısımı gibi) sahip olacak. Böyle şeylerin detayları nasıl oluyor, benim de açmam mümkün olur mu?
YouTube a yaz e ticaret sitesi nasıl açılır diye oradaki videolara bak.

Geri
Yukarı