İnternetten telefon alınır mı ?

Cano8711

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Xiaomi Redmi Note 8 64 GB almayı düşünüyorum, anlaşmış gibi Vatan, Teknosa ve MediaMarkt'ta telefonun fiyatı 1900 lira, N11, Trendyol, Gittigidiyor ve adı sanı duyulmayan birkaç telefoncu ise 1400 TL'den başlayan fiyatlardan veriyor. Bunun sebebi nedir? Vatan'dan almayı düşünüyordum ama bu websitelerinden alışveriş yapmak güvenli midir?

Malum 300-400 liralık farka ekstradan bir kulaklık alınabilir bunun için düşünce içerisinde kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıldır internetten 1000-4500TL arası telefon aldım aldırdım bir sorun yaşamadım. Mağazalar sözde güvenilirlik adı altında internet ile fazla haşır neşir olmayan milletimize yüksek kar ile telefon satmak istedikleri için fiyatlar öyle. Ben teyzeme A70 aldırırken hepsiburada üzerinde 2250TL idi, dedem yüzünden gittiler teknosadan 2700'e mi ne aldılar. Dedim bu sondu bana hiçbir şey sormuyorsunuz artık :)

Kutusunun açılmadığını jelatininden ve bandrolünden anlayabilirsiniz. Ayrıca internetten alacağınız cihazı 14 gün içerisinde mazeretsiz iade edebiliyorsunuz.

Ya bu soruları hala soran var mı? Ben mağazadan almaktansa internetten almayı yeğlerim. Mesela Amazon. Bir sorun mu çıktı abi? Sıfır sıkıntı. Hemen çözüyorlar.

Alınır 2018 senesinde Hepsiburada üzerinden Hepsiburada saticili 1300tllik bir cihaz almıştım ozmandan bu zamana kadar maşallah bir sorunla karşılaşmadım ama alındığı vakit sim kartını takmadan ve jelatinleri dökmeden cihazı test etmenizi tavsiye ederim

Hepsiburada, n11 gibi sitelerde kolay kolay sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Bizim evde aldığımız son 3 telefon hepsiburada üzerinden ve en ufak sıkıntı yaşamadık. İndirime falan da giriyor daha uyguna geliyor. Bu arada ben de Redmi note 7 kullanıyorum kesinlikle Xiaomi markasını tavsiye edebilirim çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı