İnternetten Telefon Almak

patojen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon alacağım ama internetten mi yoksa Teknosa vb. yerlerden mi almalıyım? İnternete güvenemiyorum. Sizce nerden almalıyım? Bir yeri tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet'te gayet güvenilir siteler var... Size fiyatı en uygun gelen siteyi bulup burada güvenli mi diye sorabilirsiniz.

Arkadaşlar telefon alacağım ama internetten mi yoksa Teknosa vb. yerlerden mi almalıyım? İnternete güvenemiyorum. Sizce nerden almalıyım? Bir yeri tavsiye eder misiniz ?
Hızlıal.com dan al hıyar çıksın. [emoji14] Şaka bir yana; internet ten alışveriş yapmam. Fiziksel mağaza en güvenli yoldur.

Yaklaşık 2-3 yıldır internetten alışveriş yapıyorum. Aldığım ürünlerin mağaza fiyatları ile benim aldığım fiyatları karşılaştırdım geçen gün, toplamda 2000 liraya yakın kar etmişim. Hiçbir alışverişte de sorun yaşamadım. Yeter ki almadan önce araştırmanızı iyi yapın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı