İnternetten Ucuz Windows Lisansı Alınır Mı?

EPTTAVM üzerinden olumlu yorumları olan bir firmadan Windows 10 Pro aldım 22TL ödedim, bilgisayara da kurulumu yaptım ancak ilk başta Windows kurarken kayıtlı lisans listesinde yok dedi (lisans anahtarım yok diyerek Windows kurdum) ama bilgisayarı internete bağladıktan sonra lisansı kabul etti.

Arkadaşlar Selamlar,

Açılan aynı konu içinde en güncel bunu gördüğüm için buraya yazmak istedim : )

2 adet Key alacağım ancak sormak istediğim bir şey var. Bu lisansları kullanacağım bir Laptop bir Masaüstü var ve her ikisinde de şuan orijinal olmayan Windows kurulu, sadece lisans anahtarını değiştirsem yeterli olur mu yoksa temizinden bir kurulum mu yapsam ?

Arkadaşlar Selamlar,

Açılan aynı konu içinde en güncel bunu gördüğüm için buraya yazmak istedim : )

2 adet Key alacağım ancak sormak istediğim bir şey var. Bu lisansları kullanacağım bir Laptop bir Masaüstü var ve her ikisinde de şuan orijinal olmayan Windows kurulu, sadece lisans anahtarını değiştirsem yeterli olur mu yoksa temizinden bir kurulum mu yapsam ?

Lisans değiştiriliyor mu bilmiyorum, ama değiştiriliyorsa bile n'olur n'olmaz temiz kurulum yapın. Windowsu etkinleştirmek için kullanılan yazılımlar hiç güvenli değil çünkü.

Lisans değiştiriliyor mu bilmiyorum, ama değiştiriliyorsa bile n'olur n'olmaz temiz kurulum yapın. Windowsu etkinleştirmek için kullanılan yazılımlar hiç güvenli değil çünkü.

İlk kurulumdan sonra Steam dosyalarını Sistem Sürücüsüne eklediğimi çok sonraları fark ettiğim için acaba demiştim ama haklısın temiz bir kurulum daha sağlıklı olacaktır. Teşekkür ederim.

İlk kurulumdan sonra Steam dosyalarını Sistem Sürücüsüne eklediğimi çok sonraları fark ettiğim için acaba demiştim ama haklısın temiz bir kurulum daha sağlıklı olacaktır. Teşekkür ederim.

Oyunları D sürücüsüne taşıyabilirsiniz. Oyunu açarken yükleme klasörü istediğinde taşıdığınız yeri seçin, indirmenize gerek kalmayacak.

Merhabalar. Ben de iki adet lisans satın alacağım. Goodoffer24 önerildiği için sonradan başım ağırmasın diye orayı takip ediyorum. Şu an fiyatı 16 dolar yani yaklaşık 72 TL. Daha ekonomik ve güvenli site önerilerine açığım. Zamanında araştırmıştım evet alınır, yıllardır kullananlar varmış diye öğrendim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı