İnternetten ürün hangi kartla alınabilir?

ReoxasS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaşım biraz küçük o yüzden kredi kartı kullanamam. Şimdi internetten bir ürün almak istiyorum ama hangi kartla alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tosla, Papara ve İninal gibi ön ödemeli kartlar ile, bu kartlara yatırdığın kadar harcarsın ve seni borçlandırmaz.

Yaş sınırları;

Tosla: 12+ Yaş

Papara 13+ Yaş

İninal 7+ Yaş

Fiyatlar;

Tosla: Ücretli - 5 Lira

Papara: Ücretsiz

İninal: Ücretli - 5 Lira

Temin edebileceğin yerler​

Tosla: Uygulama üzerinden / Zincir marketlerden

Papara: Uygulama üzerinden / Zincir marketlerden

İninal: Zincir marketlerden / Alışveriş sitelerinden

Son düzenleme:
Tosla, Papara ve İninal gibi ön ödemeli kartlar ile, bu kartlara yatırdığın kadar harcarsın ve seni borçlandırmaz.

Yaş sınırları;

Tosla: 12+ Yaş

Papara 13+ Yaş

İninal 7+ Yaş

Fiyatlar;

Tosla: Ücretli - 5 Lira

Papara: Ücretsiz

İninal: Ücretli - 5 Lira

Temin edebileceğin yerler​

Tosla: Uygulama üzerinden / Zincir marketlerden

Papara: Uygulama üzerinden / Zincir marketlerden

İninal: Zincir marketlerden / Alışveriş sitelerinden

Dostum bunları ben de biliyorum fakat Papara ve ininal Türkiye'de yasaklandı diye bir şey var. Yoksa yasaklanmadı mı benmi yanlış biliyorum

Kim uyduruyor böyle şeyleri anlamıyorum, hayır yasaklanmadı.

Araştırmıştım bakın bunlar yazıyor.
Merkez Bankası'nın ödemelerde kripto varlıkların kullanılmamasına dair yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı. "Kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamaz" ifadelerinin yer aldığı yönetmeliğin 30 Nisan 2021 tarihinde yürürlüğe gireceği açıklandı.

Araştırmıştım bakın bunlar yazıyor.
Merkez Bankası'nın ödemelerde kripto varlıkların kullanılmamasına dair yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı. "Kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamaz" ifadelerinin yer aldığı yönetmeliğin 30 Nisan 2021 tarihinde yürürlüğe gireceği açıklandı.

Bu olay kripto para alım satımları için geçerli.

Geri
Yukarı