İntikam almalı mıyım?

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir kişi ile kavga etmek istiyorum. Bana yapılan bir haksızlıktan dolayı. Sizce ondan intikam almalı mıyım? Sürekli nefret, kin ve kavga fikirleri geçiyor aklımdan. O kişiye karşı çok sinirliyim ve ağzını kırmak istiyorum onun. Sizce umursamamaya mı çalışmalıyım ya da intikam mı almalıyım? Sebepsiz yere laf attığı için çok sinirliyim.

Kavga basit ve gereksiz insanların işidir. Kendini düşürmek istiyorsan yapabilirsin.
Sercan, nasıl unutmamı önerirsin peki? Çabuk sinirlenen biriyim, kavga etmeyi zaten hiç sevmem ama haksızlığa karşı tahammülüm yok. İngiliz intikamcılığı gibi bir zihniyet var bende :).

Sercan doğru söylüyorsun ama bi kere o düşünceler aklına düştü mü o çocuğun ağzını burnunu kırmadan uyuyamazsın uykun kaçar.

Benimde kişiliğim aynıdır dalarım döverim ve bizim mahalle içinde saygı kazanırım babası olurum :D Şaka bir yana doğru olan görmezlikten gel sakin olmaya çalış faydası sana olur. Fakat intikam alarakta kendini rahatlatabilirsin :D

Merhaba arkadaşlar, bir kişi ile kavga etmek istiyorum. Bana yapılan bir haksızlıktan dolayı. Sizce ondan intikam almalı mıyım? Sürekli nefret, kin ve kavga fikirleri geçiyor aklımdan. O kişiye karşı çok sinirliyim ve ağzını kırmak istiyorum onun. Sizce umursamamaya mı çalışmalıyım ya da intikam mı almalıyım? Sebepsiz yere laf attığı için çok sinirliyim.
Arkadaşım sakın o çocuğa kalıcı hasar verecek yerlerine vurma. Bacağına bir low kick at baldır kısmını yanına uyuşsun. Sonra omuz çıkıntısındaki kemiğe vur kolu da uyuşsun bağıra bağıra evine gitsin.

Onu dövecek güce sahibim ve onu gerçekten dövmeyi istiyorum. Tek sorun, züppe birisi olması ve tabiri caizse arkası olan birisi. Bir yandan diyorum boş ver gitsin, diğer yandan diyorum ki indir şu salağı ve suratını tekmele.

Aslında bende öyle yumuşak davrananlardan değilim açıkça söylüyorum şu an sana döv onu iyice akıllanana kadar arkası gelirse yine kavga et dayak yiyecek olsan bile rahatlarsın ve en azından senin gücü anlarlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı