Supra almalı mıyım?

200 lirada anlaştım kapıda ödeme için. Aşağıdaki 2 modelden sizde hangisin almalıyım, bugün vereceğim siparişi.

Kırmızı taban kötü mi olur acaba?

518-10-700x700.jpg Screenshot_2 (Copy)-700x700.png

Arkadaşlar bu Supra marka ayakkabılar hoşuma gitti.
Abartısız bir model almak istiyorum.

Serseri tipler mi giyer bu ayakkabıları?

Ve son olarak nasıl buldunuz bu modeli?
SKYTOP ( Siyah Kırmızı )

Eki Görüntüle 42261

Sanırım bir yorumunda Ümraniye'de çalıştığını okumuştum. Ben de oralardanım. Evet bu çevrede serseri tipler giyiyor benim gördüğüm. Zaten kaliteli markaların bazı ürünleri bu sebepten dolayı beğenilse de alınmayabiliyor. Mesela ben o tarz ayakkabı katiyen giymem. Ama sen çevrende öyle bir izlenim yakalamadıysan al tabii ki. :)

Yok, orada çalışmıyorum ancak o çevrede oturduğum için de hayatımın çoğunluğu Üsküdar-Ümraniye-Kadıköy üçgeninde geçiyor.
Sen bu Ümraniye Çarşı'daki apaçi tiplerden bahsediyorsun. Bunların nesillerini tüketemedim daha ben, birini kovuyorsun öteki geliyor.
Onlar gibi pantolonu ayakkabının içerisine sokmam ben :)

Ayrıca Supra'nın böyle sade modellerini inan bana giyen insan bulamazsın sokakta. Bu gayet sade ve şık.

Ya bir şey soracaktım. Ağabey sen görüştün adamlarla kaç günde elimizde oluyormuş bir bilgi verdiler mi ? Bence ilk attığın daha güzel.
Keşke tek model olsa da alsam, ikisini de beğendim ama birini seçmek gerekiyor işte :)

Yok, orada çalışmıyorum ancak o çevrede oturduğum için de hayatımın çoğunluğu Üsküdar-Ümraniye-Kadıköy üçgeninde geçiyor.
Sen bu Ümraniye Çarşı'daki apaçi tiplerden bahsediyorsun. Bunların nesillerini tüketemedim daha ben, birini kovuyorsun öteki geliyor.
Onlar gibi pantolonu ayakkabının içerisine sokmam ben :)

Ayrıca Supra'nın böyle sade modellerini inan bana giyen insan bulamazsın sokakta. Bu gayet sade ve şık.

Keşke tek model olsa da alsam, ikisini de beğendim ama birini seçmek gerekiyor işte :)
Aynen katılıyorum. Bizim burada bir arkadaşım almıştı bir serseri çevirdi bakayım diye ayakkabıyı görünce bu ne lan dedi bıraktı gitti. İnan bana serseri tiplerin giyeceği son ayakkabı emin olabilirsin.

Abi vallahi konuyu toyota supra alınır mı diye anladım başlığa bakınca al al diyecektim bir baktım ki ayakkabı :D İlk defa böyle bir markayı görüyorum. :D(İlk attığın daha güzel)

Abi vallahi konuyu toyota supra alınır mı diye anladım başlığa bakınca al al diyecektim bir baktım ki ayakkabı :D İlk defa böyle bir markayı görüyorum. :D(İlk attığın daha güzel)
Şimdilik ayakkabısı ile yetinelim, ileride belki arabasını da alırız :)

Geri
Yukarı