Sürprizbozan Into the Night ve Yakamoz S-245 arasındaki bağlantı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Konuyu hangi kategoriye açsam bilemedim, öncelikle konu spoiler içermektedir. İzlemediyseniz konuyu daha sonra göz atmak üzere kapayabilirsiniz.
Önce Into the Night'ın 1. sezonunu izlemiştim, çok hoşuma gitmişti. 2. sezonu çıkınca başı fazla sarmadı ama ufak tüfek sara sara bitirdim diyebiliriz. Yakamoz S-245'i ise 1 hafta önce bitirdim ve daha 3-4. bölümlerde bir ayrıntı farkettim. Dizi burada zaten mesaj veriyordu, bahsettiğim bölümde bir uçak uçuyordu, aklıma tabii ilk Into the Night geldi. Daha sonra Yakamoz S-245'in son bölümündeki sahne çok hatırladık geldi diyecektim ki.. O Türk oyuncuyu görünce olaya uyandım, tekrar kontrol için Into the Night'ı açtığımda aynı sahnenin yer aldığını gördüm. İkisinin aynı evrende geçtiği zaten fark edilir bir şeydi ancak böyle biteceğini düşünmemiştim ikisinin de. Böylece iki dizi için ortak bir kaç fikir oluştu aklımda, mesela Armağan'ın babası yaşıyorsa Into the Night'ta da hala bir yaşam sürülüyor, umarım yeni bir sezon çıkar ve neler olduğunu görebiliriz..

Geri
Yukarı