Adamları en son illallah ettirmişsin hocam :D. Ama dediğim gibi sistemin sorunsuz gelecek. Bu arada geldikten sonra modlardan konuyu silmelerini istersen bence İnventus'a güzel bir jest olabilir. Çünkü sonuçta bu başlık internette arayanlara çıkacak bir başlık ve direk kanıtlı İnventus rezilliği diyor. Benim şahsi fikrim böyle bir gecikme durumundan dolayı internette İnventus şikayet diye arayan herkesin böyle bir başlık görmesi(ki birçoğu içeriğe bakmaz) firma için pek iyi olmaz.

Yani tabii ki zamanında teslim edilmemiş haklısın fakat bu kadar olayı büyütmene gerek olmadığını düşünüyorum bütün dünya olarak zor bir zamandan geçiyoruz herkesin birbirine normal zamandan daha toleranslı davranması gerektiğini düşünüyorum geçen gün kargomu almaya gittim şubeye kargodaki arkadaşlarda şikayetçi 3 tane eleman bugün rahatsızım deyip izin almışlar daha sonra bu insanlara kargom nerede diye şikayet ediliyor yasalar çalışanları koruyor izin vermek zorunda kalıyor yani demem şu ki biraz daha anlayışlı olmamız gerektiği iyi forumlar
Tabi haklısınız, fakat benim burda değinmek istediğim konu şuydu, bilgi alabilmek adına mail attım cevap gelmedi, farklı mail hesabımdan attım ürün sormak için ona geldi. Umarım olayı anlatabilmişimdir. Görüşleriniz için teşekürler, sizede iyi forumlar.
Adamları en son illallah ettirmişsin hocam :D. Ama dediğim gibi sistemin sorunsuz gelecek. Bu arada geldikten sonra modlardan konuyu silmelerini istersen bence İnventus'a güzel bir jest olabilir. Çünkü sonuçta bu başlık internette arayanlara çıkacak bir başlık ve direk kanıtlı İnventus rezilliği diyor. Benim şahsi fikrim böyle bir gecikme durumundan dolayı internette İnventus şikayet diye arayan herkesin böyle bir başlık görmesi(ki birçoğu içeriğe bakmaz) firma için pek iyi olmaz.
Hocam biraz öyle oldu fakat elimde değildi 😂, sonuçta düşünsenize bir sipariş veriyorsunuz, verdikten sonra maillere cevap gelmemeye başlıyor, test etmek için başka hesaptan yazıyorsunuz ve bamm, karşınızda cevap. Birde hocam ortada yalan bir mevzu veya görüş yok, bu forumda insanlar birbirleriyle deneyimlerini paylaşıyor, paylaşıyor ki ne gibi süreçlerden geçebileceklerini anlasınlar diye. Zaten ürünüm kargoya verildiği gibi, modlar'a bildirdim edit olarak geçtim sorunun çözüldüğünü, ve bir sürü kez belirttim İnventus güvenilirdir lafım yok diye, sadece ufakta olsa bir kaç eksiklikleri mevcut. Bakalım hocam belli de olmaz sistem gelince silebilirim de 😁.
Kasam geldi çok güzel, baya keyif alıyorum, CS GO rahat 200 250 yüksekte oynuyorum. İşlerini yapmışlar. Tek sorun RGB kumandası çalışmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı