IObit programları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Mert Ekin Ergüt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, IObit programları hakkında neler düşünüyorsunuz? Advanced System Care, Drive Booster'ın software updater uninstaller vs uygulamalar sizce yararlı mı? Sistemi kastığı söylediyor. Sizce bunlar boş mu yoksa gerçekten işe yarıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, IObit programları hakkında neler düşünüyorsunuz? Advanced System Care, Drive Booster'ın software updater uninstaller vs uygulamalar sizce yararlı mı? Sistemi kastığı söylediyor. Sizce bunlar boş mu yoksa gerçekten işe yarıyor mu?

Forumda önerilmeyen programlar bende şahsen önermiyorum.

Ben uzun yıllar önce birkaçını kullandım ama fayda yerine zarar gördüm diyebilirim.
Aslında özellikle kayıt defterini bu tür yazılımlardan uzak tutun.

Bildiğim tek kayıt defteri yazılımı uzun yıllar önce vefat etti.

Driver Booster sağ olsun mavi ekran yemiştim, mecbur temiz kurulum yaptım. Yanlış veya eski sürücü kurabiliyor, en sağlıklısı manuel güncellemek. ASC ise basit animasyon falan Tweak'lerini yapıp bırakıyor, kayıt defterini temizlemesi sağlıklı bir şey değil. Yanlış dosyayı silse Windows'u haklar. Herhangi IObit yazılımına veya bu tarz şeylere gerek yok, zararı çok.

Sorun yok ise temizlik yapayım diye falan keyfi olarak kullanılmamalı. Bir sorun var ise çeşitli çözümler denendikten sonra ''Ya tutarsa misali'' ilave bir çözüm yolu olarak kullanılabilir.
Genel kullanım amaçlı ise önermiyorum, kullanmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı