IObit neden güvensiz?

DiDi.MD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, az önce bu sitede biraz araştırma yaptım ve birçok yorumda IObit güvensiz, virüslü vb gibi şeyler yazılmış. Peki neden güvensiz?

Çokça bilinen ASC yazılımı problemlere neden olabiliyor. Driver Booster'a girmiyorum, zira sürücü bulucu programları yapımcısından bağımsız olarak önermiyorum; kullanmayın.

Zamanında MalwareBytes'ın veritabanını çalmakla suçlanmışlar, o yüzden ne kadar güvenebilirsiniz ki?

Forumda gördüğüm kadarı ile genel açıklama bunlar:

Malwarebytes yazılımını çaldığı için. Driver Booster'da mavi ekran hatası veriyormuş. Advanced System Care'nin yaptığı herşey, Windows'da zaten mevcut imiş.

Bu arada yıllardır kullanırım bir zararını görmedim. Tercih meselesi...

Kızgın, hahaha, üzgün ifadeleri atılmayacaksa, linç edilmeyeceksem, ev adresim FBİ ile paylaşılmayacaksa, yolda yürürken goblinler tarafından saldırıya uğramayacaksam, kellem vurulmayacaksa, aileme zarar verilmeyecekse, sevgilimin çıplak fotoğrafları okul gurubuna atılmayacaksa, insani haklardan mahrum bırakılmayacaksam, hayati tehlikeye girmeyeceksem, maddi/manevi zarara uğramayacaksam belirtmek isterim ki: IObit yazılımları o kadar da kötü değil.

Çokça bilinen ASC yazılımı problemlere neden olabiliyor. Driver Booster'a girmiyorum, zira sürücü bulucu programları yapımcısından bağımsız olarak önermiyorum; kullanmayın.

Zamanında MalwareBytes'ın veritabanını çalmakla suçlanmışlar, o yüzden ne kadar güvenebilirsiniz ki?
Bir de bu facia var işte şimdi hatırladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı