IObit neden güvensiz?

Günde 3 öğün kullanmıyorum elbet. İhtiyacım olduğunda indirip, kurup, yükleyip kaldırıyorum. Game Booster hariç! O hep sistemde durur her gün de kullanırım. Şimdilik hiç birinden zarar görmedim. Başıma kötü bir olay gelene kadar da kullanacağım. 🙃
Siz o zaman araba çarpana kadar otoyolda da koşuyorsunuz sanırım. Aynı şey ikisi de.

Siz o zaman araba çarpana kadar otoyolda da koşuyorsunuz sanırım. Aynı şey ikisi de.
Ne alakası var diyeceğim ama boş veriyorum. Araba çarptığında otoyolda da koşmam. Bu kadar basit aslında. 🙂 Askerden geldiğimden beridir (2012) aktif bir şekilde bilgisayar kullanıyorum ve sürekli de IOBİT programlarını kullanıyorum. Şimdiye kadar başıma hiç hatalı ve kötü bir olay gelmedi. Bazen burada öyle şeyler okuyorum ki, benim kullandığım program ile bunların kullandığı program aynı mı diye soruyorum kendime. 9 Senedir bir sıkıntı yaşamadığım programları, körü körüne kötülemem. İşime yarıyor kullanıyorum. Başkası sevmez kullanmaz, saygı duyarım. Onun için diyorum aslında bir gün ben de mavi ekran, yanlış sürücü yükleme vs. gibi bir hata alırsam ben de kullanmam olur biter. Dünyanın sonu değil sonuçta. Fakat, hiç bir hata almayan işine de yarayan ve kullanışlı bulan birine de hata alırsın, bilgisayarın patlar, bilmem ne olur gibi söylemlerde de bulunmam. Şahsen programları hiç kullanmasaydım sadece bu forumda ki tepkilere nazaran karar verecek olsaydım ben de kullanmazdım. Çünkü herkes kötülüyor. Bence insanlar bazı şeyleri kendileri tecrübe etmeli. İnsanların lafıyla seçim yapmamalı! Buradan da bu forumdaki söyleyenler yanlış söylüyor, biliyor gibi bir algı çıkmasın ortaya! Amacım algı yaratmak ya da fanboy'luk yapmak değil. Sadece şimdiye kadar hiç bir hata ile karşılaşmadım hatta gayet de memnunum. Bunu söylemek istedim. Saygılar sevgiler...

Geri
Yukarı