IObit yazılımları forumda yasaklansın

Yasaklansın?

• Evet

Oy: 843 87,2%
  • Hayır

Oy: 124 12,8%

• Oy verenlerin toplamı
    967
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@hakantalhaklcarslan, bu konuda şanslı olabilirsin ama sadece sende düzgün sürücüleri yüklediği için Hayır demen garip oluyor. Çoğu kişide hatalı bir sürücü yüklemesine neden olabiliyor. Örneğin aşağıdaki konuya bakabilirsin. Daha bugün açılmıştı.

@hakantalhaklcarslan, bu konuda şanslı olabilirsin ama sadece sende düzgün sürücüleri yüklediği için hayır demen garip oluyor. Çoğu kişide hatalı bir sürücü yüklemesine neden olabiliyor. Örneğin aşağıdaki konuya bakabilirsin. Daha bugün açılmıştı.

Sadece bende sorun olmadığını belirttim kimse bunun garantisini veremez zaten.

Biz de bu programın garantisinin olmadığından, kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Zaten çoğu kişi bu yazılımları önereni gördüğünde, önerilmesini engelliyor.

@hakantalhaklcarslan, sorun çıkarma olasılığı az olan yöntemi mi seçersin (Windows Update ve üreticinin sitesinde sunulan destek)? Yoksa kimseye kesin bir garanti veremeyen bir sürücü yazılımını mı seçersin? Belki de ileride sorun yaşayıp, bu yazılımla alakalı bir konu açacaksın. Hiç belli olmaz. Kimse de garantisini veremez.

Biz de bu programın garantisinin olmadığından, kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Zaten çoğu kişi bu yazılımları önereni gördüğünde, önerilmesini engelliyor.

@hakantalhaklcarslan, sorun çıkarma olasılığı az olan yöntemi mi seçersin (Windows Update ve üreticinin sitesinde sunulan destek)? Yoksa kimseye kesin bir garanti veremeyen bir sürücü yazılımını mı seçersin? Belki de ileride sorun yaşayıp, bu yazılımla alakalı bir konu açacaksın. Hiç belli olmaz. Kimse de garantisini veremez.

Bir kere AMD softwareden Driver yüklemiştim o günden beri AMD'nin sitesinden Driver yüklemiyorum.

Bir kere AMD softwareden Driver yüklemiştim o günden beri AMD'nin sitesinden Driver yüklemiyorum.

Birkaç gün sonra minidump dosyanızı okurken görürüm. Elbet beni birileri etiketleyecektir ve müthiş bir zevkle Driver Booster silin diyeceğim. :D

Konu sadece Driver Booster'a doğru kaydı iyice. Evet, en belalısı o tabii ki ama genel olarak kendisinde de sıkıntılar var.

Geçmişte MalwareBytes'ın veritabanını çalmakla suçlanan bir geliştirici kaliteli bir uygulamalar geliştirse bile ürünlerine ön yargıyla yaklaşırım ben.

AMD ile Driver anımdan sonra hiçbir zaman Driver yükleyeceğimi sanmam :D.
AMD kendini son 2 yılda birazcık geliştirdi. Artık eskisi kadar mavi ekran almıyorsunuz(!) Şaka bir yana bu saçma oldu ya. WHQL sürücüler varken Driver Booster vb. bilgisayar düşmanı uygulamaları kullanmak bence saçmalıktan ibaret.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...ruentue-bagdastiricisi-goezuekueyor.992193/bu konunun başlığına bakman yeterli
Hocam linkte sorun var galba tekrar atayayım.,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı