iOS 10 güncelleme ne zaman gelir?

Resmi güncellemeyi şuan iPhone 5 cihazıma indiriyorum. Developer Beta 8'den geçtim yani telefonumda Developer profili yüklü. Profil yüklü olmayanlar için 13 Eylül.

iPhone 5 kullanıcısıyım merak ediyorum hızlı mı yoksa daha mı yavaş diye. İnceleyince yorumunu yazarsan süper olur. (Şuan iPhone elma logosunda kaldı açamıyorum iPhone 5 elma logosunda takılı kalma sorunu :( )

Güncelleme yaklaşık 1 saat sürdü :kararsız: 1.5 yıldan beri format atmıyorum (galeride 1750 fotoğraf birikmiş 16 GBlık sürüm bir de :D), galiba ondan uzun sürdü. Beta 8'e göre çok değişiklik yok, uygulama güncelleme yaparken telefon halen donuyor, ayarlara girdiğimde bekletiyor. Ama siz cihazınıza sıfır olarak iOS 10'u yükleyeceğiniz için bu sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Bu arada geçmiş olsun :(

Ben de iOS 9.3.3 Jailbreak'ten 9.3.5'e restore etmeyi başardım. 5 gün sonra gelecek olan iOS 10'a hazırım!
IMG_1473283527.219796.jpg

Son düzenleme:
Güncelleme yaklaşık 1 saat sürdü :kararsız: 1.5 yıldan beri format atmıyorum (galeride 1750 fotoğraf birikmiş 16 GBlık sürüm bir de :D), galiba ondan uzun sürdü. Beta 8'e göre çok değişiklik yok, uygulama güncelleme yaparken telefon halen donuyor, ayarlara girdiğimde bekletiyor. Ama siz cihazınıza sıfır olarak iOS 10'u yükleyeceğiniz için bu sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Bu arada geçmiş olsun :(
Ben de şimdi yüklemek istiyorum belki telefonum düzelir nasıl dahil olabilirim beta programına?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı