iOS 11 Beta vs iOS 10.3.3

6S kullanıyorum. Denetim merkezi'nde hücresel veri kısayolu olduğu için hiç 10'a dönesim gelmiyor ve herşeyi tekrar yüklemek falan üşeniyorum açıkcası ayrıca pil aşırı hızlı tükeniyor.

10.3.3'e döndüğümde pil performansım artacak mı bilmiyorum.

Yeni sürüme bende güncelledim öncekine göre daha hızlı şarj gidiyor :/

Yeni sürüm derken sizde mi iOS 11 Beta 3 kullanıyorsunuz ve hangi modeli kullanıyorsunuz ?

Iphone 6s 64gb bendeki sürüm 10.3.2 açıkcası hiç 11 ile ilgilenmiyorum malum tereddütlerim var hala. Ama bu 10.3.3 kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim geçtiğinize değdi mi?

Alınan bazı önlemler gelebilecek Jailbreak'i önlediğinden ve batarya performansımı kötü etkilediğinden iOS 10.3.3'ten 10.3.2'ye döndüm. Açıkçası güncellemenizi gerektirecek önemli bir gelişme yok. iOS 10.3.2 ve 10.3.3 arasında güvenlik önlemleri dışında görünürde bir fark yok.

Bende şuan Beta 4'ü kullanıyorum. Pil performansı diğer sürümlerle hemen hemen aynı gibi. Apple ile batarya değişimi için görüştüm 10.3.3'e geri dönmemi söylediler. Hücresel veri kısayolunu çok sevdim geri dönmek istemiyorum zaten dönünce pil performansı değişmeyecek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı