iOS 11 Beta 5 Yayınlandı

Ozan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Finans
iOS 11 Beta 5, geliştiriciler için yayınlandı. Çeşitli arayüz geliştirmeleri ve genel iyileştirmeler barındıran güncelleme hakkındaki tüm bilgilere buraya tıklayarak, açılan sayfanın aşağısında ulaşabilirsiniz. Güncellemeyi ipsw dosyası olarak, cihazınıza uygun sürümü seçerek indirmek için buraya tıklayın.
Eğer Apple geliştirici programına kayıtlıysanız buraya tıklayarak profil olarak direk cihazınıza kurabilirsiniz. Halihazırda beta sürüm olduğu için, normal kullanıcıların yüklemesini önermiyorum. Şarjınız çok hızlı biter, kararsızlık ve buglardan dolayı kullanım kaliteniz düşer. Sürekli kullandığınız birçok uygulamanın da henüz desteği olmayabilir. Beta 7'ye kadar gidecek gibi görünüyor. 7-15 Eylül arası, iOS 11 resmen yayınlanacak gibi. Herkese iyi forumlar.

Ana Ekran Görüntüsü
IMG_4461.JPG

Developer Beta'ları olarak Beta 8'de biteceğini tahmin ediyorum.

• Uygulama desteği olarak, ilk 2 beta sürümünde çok sıkıntılar vardı. Şuan Youtube hariç sıkıntısız çoğu uygulama çalışıyor. Youtube'da video izlenecek kadar normal çalışıyor.
  • Pil olarak, iOS 10.3.3'ten çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim iPhone 7 Plus cihazımda.
  • Bug olarak ise gözle görülür-kullanımı zorlaştıran bir bug yok. Daha çok AR tarafında ve xCode ile geliştirilen yeni uygulamalarda birçok bug çıkabiliyor sistemden kaynaklı. Birçoğunu Apple'a bildiriyorum ve gerçekten çözüyorlar bir sonraki betaya.
Benim izlenimlerim bu şekilde. Bence sistem şuan neredeyse oturmuş durumda. Normal bir kullanıcı da Public Beta'ları yükleyip deneyebilir. Çekinmesin kimse :)

Özellikle beta 3'ten sonra, kullanımda akıcılık olarak sürekli olumlu yorumlar aldı iOS 11. Maalesef ikinci bir Apple cihazım olmadığı için, betaları deneyemiyorum. Eskiden iOS betaları resmen korkulu rüyaydı. Neredeyse son betada bile, birçok sorun mevcut oluyordu. Artık bunu da büyük oranda düzeltmişler gibi görünüyor. Merakla bekliyoruz iOS 11'i. Yorumlarınız için teşekkürler.

iOS 11'de en güzel özellik hücresel veri kısayolu bence. Güncellemeyi kontrol ettim fakat gelmedi bende Beta 5'i attığınız linkten indirdim yükledim. Fark yok gibi bakalım kullanıp göreceğiz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı