iOS 12 hakkında ne düşünüyorsunuz?

S3 de stbillik ne arasin? Htc one kullansaydiniz ios stabilligi aramazdiniz.
Hahaha. Hocam saçmalamayın lütfen, düzgün okuyun. Cyanogedmod'un ne olduğunu bilmeden konuşmayın. Stock Samsung ROM ile kullanmadım ben S3'ü, yıllarca Cyanogenmod ile kullandım ve gayet stabildi. Siz S3 ilk çıktığında yavaş mıydı sanıyorsunuz?
An itibariyle güncellemeye başladım. Hayırlısı olsun.
Tony hocam, ben Beta'dayım. Güncelleme geldi bana da ama güncellenmiyor. "İndir ve Yükle" diyorum, öyle kalıyor. Yoğunluktan mıdır? Benim telefon ile mi alakalı?

Hahaha. Hocam saçmalamayın lütfen, düzgün okuyun. Cyanogedmod'un ne olduğunu bilmeden konuşmayın. Stock Samsung ROM ile kullanmadım ben S3'ü, yıllarca Cyanogenmod ile kullandım ve gayet stabildi. Siz S3 ilk çıktığında yavaş mıydı sanıyorsunuz?

Tony hocam, ben Beta'dayım. Güncelleme geldi bana da ama güncellenmiyor. "İndir ve Yükle" diyorum, öyle kalıyor. Yoğunluktan mıdır? Benim telefon ile mi alakalı?
Dostum yanlış bilgilendirirsem vicdan azabı çekerim. Büyük bir ihtimal beta sürecinde olduğundandır. Bence iTunes üzerinden güncellenebilir. Ama yedeklemeni yaptıktan sonra yapmalısın ve kesin demiyorum çünkü seni yanlış bilgilendirmek istemem.

Dostum yanlış bilgilendirirsem vicdan azabı çekerim. Büyük bir ihtimal beta sürecinde olduğundandır. Bence iTunes üzerinden güncellenebilir. Ama yedeklemeni yaptıktan sonra yapmalısın ve kesin demiyorum çünkü seni yanlış bilgilendirmek istemem.
Çok ta önemli değil, zaten şuan bile iOS 11'e göre hızlı ve stabil. iTunes üzerinden denerim veya beklerim, teşekkürler.

Temiz kurulum yaptım ve yedeğimden geri yükledim. Daha konuşmak için erken ama kamera açılışı ve klavye ekrana gelişinin hızlanması dışında bir hız farketmedim henüz. Eskisiyle aynı gibi uygulama açılışları vs. Dediğim gibi daha erken ama birkaç gün kendine gelsin sistem. Bir de batarya sağlığımı %94 gösteriyordu şuan %97 gösteriyor.

Fark ettiğim bir diğer şey; bildirim gruplama özelliği birden fazla uygulamadan bildirim geldiyse gruplanıyor gözlemlediğim kadarıyla. Mesela sadece WhatsApp'tan 10 mesaj geldi bunlar alt alta listelendi bende, ama birkaç tane de SMS gelince ikisinin bildirimi de gruplandı. Tek uygulamadan da olsa gelenler direkt gruplansa iyi olurmuş, sorun bende mi acaba bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı