iOS 14: Yine başardı

Samsung'a güncelleme konusunda bir şey diyemem. Dünya kadar cihaz çıkartıyor. 2 yılı geçmiş telefonlara güncelleme vermiyor.

Güncelleme olayı şu, telefona günceli verirken, stabilliğini korumak ve bu çok zor iş.
Samsung'un dünyalar kadar telefon modeli var. 2 yılı geçenlere çıkarmaması normal karşılıyorum. Ama
S7'nin iPhone 7 ve iPhone 8'den kötü olduğunu hiç düşünmem.

Gidin özelliklerini karşılaştırın ve farkı anlayın.
Güvenlik getiriyor ama teknolojiyi de yıllar sonra getiriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendisinin bir sonraki jenerasyonuna karşı 2020'de 6s. Seleflerini siz düşünün :)

6S net alır. Selefi S5 olduğu halde alır.

Bu kadar fanboyluk yapmayın. 6S nasıl S6 nasıl net bir şekil alabiliryor tek iyi özelliği cipseti ve yazlımı iken? S6 dümdüz ayağının altına alıyor.

Bu kadar fanboyluk yapmayın. 6S nasıl S6 nasıl net bir şekil alabiliryor tek iyi özelliği cipseti ve yazlımı iken? S6 dümdüz ayağının altına alıyor.
6s performans bakımından S7'den de önde. Karşılaştırma videosunu attım.

Selefi zaten S6 2015 te çıktı. Ve S6 6Sten 600 lira daha ucuzdu bunları göz önünde bulunduran S6 daha iyi.
Tamam S6 olsun. 6s+ S7 Edge'den de daha performanslı? (2020'ye ait güncel kıyaslama olarak bunları bulabildim)

6S performans bakımından S7'den önde. Karşılaştırma videosunu attım.

Dostum, S7'nin işlemlerini geciktiren bir ton özellik arka planda açık ama.
Bak kasmıyor, fark ettin mi? Sadece bir ton özellik açık, işlem gecikiyor. Stabil çalışıyor ama beğendim S7'i.
Sadece açılma hızlarına bakarsanız 2080 li ve harddiskli bir pc apu bir ssdden daha yavaştır sizce bu bir kriter mi?
S7'nin tüm özelliklerini açıyor, öyle teste sokuyor uyanık. Ama telefon yine bangır bangır.

Sadece açılma hızlarına bakarsanız 2080 li ve harddiskli bir pc apu bir ssdden daha yavaştır sizce bu bir kriter mi?
Sadece açılma hızları olsa haklısınız derim. Ama akıcılıkta da bariz önde :) Kabul edin stabilite konusunda iOS > Android.

Yeni konular

Geri
Yukarı