iOS 14 YouTube Premium Resim İçinde Resim Çalışmıyor

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
iOS 14'e yükselttim, YouTube Premium üyeliğimde var. Ancak resim içinde resim özelliği çalışmıyor. Android'de çalışıyor diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum acaba? Bende mi sorun var yoksa normalde de Premium üyelik olsa bile YouTube'da resim içinde resim çalışmıyor mu? iPhone 8 Plus kullanıyorum.

Arkaplanda çalışma durumu premium’a ters düştüğü için kaldırdılar galiba. İlk gün denediğimde oluyordu. Anında görüntü yapmışlar resmen.

Ek programlarla yapılıyor.
1600698761292.png
Kestirmeler ve Scriptable yardımıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkaplanda çalışma durumu premium’a ters düştüğü için kaldırdılar galiba. İlk gün denediğimde oluyordu. Anında görüntü yapmışlar resmen.
İyi de Premium üyeliğim de var zaten.
Ek programlarla yapılıyor.
Eki Görüntüle 675965
Kestirmeler ve Scriptable yardımıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki bu resim içinde resim Android 'de çalışıyor mu YouTube uygulamasında?

Premium olması değil mesele. iOS14 olan herkes faydalanabileceği için muhtemelen kaldırıldı. Sadece premium sahiplerinin kullanabileceği şekilde Youtube uygulamasının güncelleneceğini düşünüyorum. Çünkü twitch vs sorunsuz çalışıyor. Sadece youtube da bu durum var

Premium olması değil mesele. iOS14 olan herkes faydalanabileceği için muhtemelen kaldırıldı. Sadece premium sahiplerinin kullanabileceği şekilde Youtube uygulamasının güncelleneceğini düşünüyorum. Çünkü twitch vs sorunsuz çalışıyor. Sadece youtube da bu durum var
İnşallah. Ben de güncellemeyle düzeleceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı