iOS 16 iPhone XR uygulama değiştiricisinde takılmalar oluyor

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, biliyorum iOS 16 çok stabil değil ama 16.1'e geçmeme rağmen uygulama değiştiricisinde bazen takılmalar oluyor çok sorun değil ama iOS stabil bir işletim sistemi olduğu için gözüme batıyor. Acaba iOS 16 kullanan arkadaşlar hepinizde bu sorun var mı yoksa sadece benim cihazımda mı var onu merak ediyorum.

Uygulama değiştiricisi diye bahsettiğiniz tam olarak nedir? Bende de XR var ancak arayüz yağ gibi akıyor.

Uygulamalar arası geçiş ekranı, parmağınızı ekranın altından üstüne kaydırıp basılı tuttuğnuzda gelen ekran.

Uygulama değiştiricisi diye bahsettiğiniz tam olarak nedir? Bende de XR var ancak arayüz yağ gibi akıyor.

Arayüz bende de yağ gibi akıyor sadece dediğim gibi 5-6 uygulama açık olduğunda uygulama değiştirme ekranı ara sıra takılma yapıyor.

Uygulamalar arası geçiş ekranı, parmağınızı ekranın altından üstüne kaydırıp basılı tuttuğnuzda gelen ekran.

Arayüz bende de yağ gibi akıyor sadece dediğim gibi 5-6 uygulama açık olduğunda uygulama değiştirme ekranı ara sıra takılma yapıyor.
Hayır, burada herhangi bir takılma yaşamıyorum.

Ekranı değişen cihazlarda genel bir sorun var benim ekranım direkt dokunmatiğe tepki vermiyordu. Senin çözümün ise Ayarlar>Erişilebilirlik>Dokunma>Dokunma kolaylıkları>Dokunma yardımı yerine gelip ilk dokunma kolaylıklarını aktif et ardından dokunma konumunu kullan yapıp 0,10 saniye olarak ayarla ardından kaydırma hareketleri açıp tercihine göre standart yada 8x olarak kullanabilirsin ama klavye kullanımı yavaşlayacaktır.

Ekranı değişen cihazlarda genel bir sorun var benim ekranım direkt dokunmatiğe tepki vermiyordu. Senin çözümün ise ayarlar>erişilebilirlik>dokunma>dokunma kolaylıkları>dokunma yardımı yerine gelip ilk dokunma kolaylıklarını aktif et ardından dokunma konumunu kullan yapıp 0,10 saniye olarak ayarla ardından kaydırma hareketleri açıp tercihine göre standart ya da 8X olarak kullanabilirsin ama klavye kullanımı yavaşlayacaktır.

Telefonumun ekranı değişmedi telefon Full orijinal iOS 15 de bu sorunu yaşamıyordum bana kalırsa işletim sisteminin bir hatası.

Ekranı değişen cihazlarda genel bir sorun var benim ekranım direkt dokunmatiğe tepki vermiyordu. Senin çözümün ise ayarlar>erişilebilirlik>dokunma>dokunma kolaylıkları>dokunma yardımı yerine gelip ilk dokunma kolaylıklarını aktif et ardından dokunma konumunu kullan yapıp 0,10 saniye olarak ayarla ardından kaydırma hareketleri açıp tercihine göre standart ya da 8X olarak kullanabilirsin ama klavye kullanımı yavaşlayacaktır.

Dediğniz şekilde telefonu kullanmak imkansız.
Ve sorun hala devam ediyor arka plandaki bir uygulamayı kapatıp o ekranı kaydırdığımda takılma oluyor hala dediğim gibi iOS 16'nın sorunu bu stabil olmasını beklemeden geçmemek gerekiyormuş gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı