iOS 16 iPhone XR uygulama değiştiricisinde takılmalar oluyor

Bir uygulamaya tıklayınca açılmıyor parmağımı üstünde bekletince açılıyor dokunma kolaylıkları değil zorlukları resmen :D neyse bu sorunuda bir güncellemeyle düzeltir herhalde Apple yoksa son çare fabrika ayarlarına döndüreceğim.
Süreyi 0.10 yapıp kaydırma hareketleri özelliğini açmanız lazım gecikme olmaması için. Bu arada fabrika ayarları sorunu düzeltmiyor.

Süreyi 0.10 yapıp kaydırma hareketleri özelliğini açmanız lazım gecikme olmaması için. Bu arada fabrika ayarları sorunu düzeltmiyor.

Apple desteğe yazdım tek çare ITunes'den yedekleme alıp fabrika ayarlarına döndürmek dedi ama büyük tahminimce iOS bugu, neyse yeni güncellemede bakıp göreceğiz.

Apple desteğe yazdım tek çare ITunes'den yedekleme alıp fabrika ayarlarına döndürmek dedi ama büyük tahminimce iOS bugu, neyse yeni güncellemede bakıp göreceğiz.
Dün 3 saat konuştum kendileriyle sorunu araştırdım çünkü telefonumu kullanılamaz hale getirdi güncelleme ios sürümünü düşürerek sorun çözülebiliyor ancak apple ne hikmetse imzaları kapatmış şu an imzası açık sadece 16.1 ve 16.2 beta var.

Hocam üst üste güncelleme alınca telefonlar bazen bu tarz sorun olabiliyor. O yüzden sürüm yükseltirken yedek alıp sıfırlayıp yedekten yüklemek en temizi oluyor.

Hocam üst üste güncelleme alınca telefonlar bazen bu tarz sorun olabiliyor. O yüzden sürüm yükseltirken yedek alıp sıfırlayıp yedekten yüklemek en temizi oluyor.

Telefonu ITunes'ten yedekleyip sıfırladım kurulum yaparken yedeği PC'den al dedim bütün ayarlarımı koruyarak telefon başladı hala aynı sorun devam ediyor uygulama değiştiricisinde arkadaki uygulamalardan birini kapatıp o ekranı kayıdırınca 0.5 saniyelik bir kasma oluyor. Apple desteğe sordum cihazımda yeterli depolama alanı varmı pil sağlığnı falan kontrol etti ama çözüm bulamadı bu arada cihazımda 40gb boş alan var.

iOS 16 bayağı bir hatalı çıktı keşke biraz daha bekleseydim geçmek için.
Apple Desteğe bildirin bence bu durumu. Gerçekten bildirip sorunu yaşayan fazla kullanıcı varsa sıradaki güncelleme içinde gelebiliyor. Büyük ihtimalle bütün cihazları kapsamayan bir bug, dediğim gibi bende yok.

Telefonu ITunes'ten yedekleyip sıfırladım kurulum yaparken yedeği PC'den al dedim bütün ayarlarımı koruyarak telefon başladı hala aynı sorun devam ediyor uygulama değiştiricisinde arkadaki uygulamalardan birini kapatıp o ekranı kayıdırınca 0.5 saniyelik bir kasma oluyor. Apple desteğe sordum cihazımda yeterli depolama alanı var mı pil sağlığnı falan kontrol etti ama çözüm bulamadı bu arada cihazımda 40GB boş alan var.

Hocam iPhone SE 2 kullanıyorum. iOS 16 ya betayla başladım hala beta ile devam ediyorum ama öyle bir takılma sorunuyla hiç karşılaşmadım açıkçası. Neden olduğunu anlayamadım. (telefonu aldığım günden beri sıfırlamadım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı