iOS 16 iPhone XR uygulama değiştiricisinde takılmalar oluyor

Kaçak yol ile değil imzalı bir iOS 15.6 beta sürümü ardından yine iOS 16 ya da istersen iOS 15.7 sürümüne güncelleyebiliyorsun garantiyi etkilemiyor.

Telefon zaten yurt dışından gelme garantisi yok :D bakalım formattan sonra da düzelmez ise sizin yönteminizi deniyebilirim ama Third party uygulama falan indirmek gerekiyorsa uğraşmam onunla.

Telefon zaten yurt dışından gelme garantisi yok :D bakalım formattan sonra da düzelmez ise sizin yönteminizi deniyebilirim ama Third party uygulama falan indirmek gerekiyorsa uğraşmam onunla.
Youtubeye videosunu atacağım zaten bilgisayara 3utools adlı programı kuruyoruz sadece ki güvenilir bir İOS yazılım aracı araştırabilirsiniz.

iPhone 8 kullanıyorum iOS 16.1 yüklü ama bende böyle bir sorun yaşanmadı. Depolamanız ne durumda? Eğer yeterli hafızanız da varsa bir problem olabilir. Takılma veya kasma çok alışılmadık bir şey iPhone'larda. En kötü ihtimal temiz kurulum yapmanızı öneririm.

iPhone 8 kullanıyorum iOS 16.1 yüklü ama bende böyle bir sorun yaşanmadı. Depolamanız ne durumda? Eğer yeterli hafızanız da varsa bir problem olabilir. Takılma veya kasma çok alışılmadık bir şey IPhone'larda. En kötü ihtimal temiz kurulum yapmanızı öneririm.

40GB boş alan var temiz kurulum yaptım hala oluyor kafayı yiyeceğim sanırsın Android kullanıyoruz ya :D neyse yarın Apple destek tekrar arayacakmış beni bakalım bu sefer ne çözüm yoluna gidecekler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar videosunu çektim şimdi daha net anlatabilmişimdir sorunumu.

@Elio Talvinen @Haluk Albayrak

@enesgirgin5151 @Talha Tuna

iOS 16 henüz oturmadığı için böyle ufak tefek buglar maalesef var.16.5'ten önce çok iyi stabilite bekleme derim.

iOS 16 henüz oturmadığı için böyle ufak tefek buglar maalesef var.16.5'ten önce çok iyi stabilite bekleme derim.

iOS 16 da arayüz sorunları vardı ama iOS 16.1 ile bu sorunları çözdüler şuan arayüz yağ gibi akıyor sadece iPhone8 serisinde de bile olmayan bu hata bir tek benim cihazımda var galiba o canımı sıkıyor sadece.

Hocam 16.1.1 gelmiş deneyin isterseniz.
Tünaydın dün gece güncelledim 16.1.1'e :) ama hala sorun devam ediyor dediğim gibi iOS16.1'i yüklerken 1-2 kere internet gitmişti ondan kaynaklanıyor olabilir saat 2 gibi arıycak apple destek yetkili birimi bakalım ne diycekler ama en son çare temiz format atacağım gibi telefona içim rahat olsun.

Bugün tekrar aradılar mühendislik birimine yönlendireceklermiş sorunumu bakalım pazartesi tekrar arayacaklar ben sevgilimle bu kadar çok konuşmuyorum :) neyse en azından ilgileniyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı