iOS 16 kullanıyor musunuz?

rhylla

Hectopat
Dostlarım, hayırlı geceler. iOS 16 beta sürümünü yükleyip kullanan var mı diye merak içersindeyim. Kullanan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. En merak ettiğim şey, pil performansı düştü mü? Güncel olarak gelen özellikleri takip ettim ve gayet hoş buldum. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Günlük kullandığım bir cihaza hiçbir zaman beta sürüm kurmadım. Zaten çıkmasına bir şey kalmadı. Çıksın, düzgün bir deneyim yaşayalım kafasındayım.

Bende her zaman o düşüncedeyim hocam. Fakat önceden bir yükleyip deneyimlemek istemiyorda değilim açıkçası. :)

iPhone 7 cihaza gelmemesi 1 tık saçma olmadımı.

Gelseydi muhtemelen çoğu kullanıcı artık sistemin yetersiz kalması yüzünden kullanamayacaktı bile. Bu sebepten daha stabil ve kullanım ömrü için vermemiş olabilirler.
ios 15 işletim sisteminin iphone 6s cihazına gelmesiyle aynı şey gibi 1 saat pil ömrü

Evet ona benzer bir durum ile karşılaşmamak için. 7 şu an sistem olarak ios16 yı kaldıracak durumda değil bence.
evet a10 fusion işlemci ve 2 gb ram yetersiz kalabilir zira 1960mah batarya yeterli olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı