iOS 16'ya geçilmeli mi?

SngrBob

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : GeForce GTX 1650 4GB
İşlemci : AMD Ryzen 5 5600h
Ram : 32GB 3200Mhz DDR4
SSD : 1TB M.2 SSD
Merhaba. iPhone SE 2022 kullanıyorum. Şu anki iOS sürümüm 15, sizce 16'ya geçilmeli mi? Pil konusunda çok fark oluyor mu? Yani şarj iOS 15'e göre çok daha hızlı mı bitiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
SE 2022 çok rahat kaldırabilecek bir cihaz. Bende 11 var ben geçtim sarjımı ısınmamı vs. hiçbir sorun teşkil etmedi.

Ben Jailbreak durumuna göre geçiş sağlıyorum ama daha 15'e doğru düzgün JB desteği sağlanmadığı için artık çok yavaş ilerleyecek JB gelişmeleri. O sebepten ötürü 16'ya geçtim memnunum (XR), SE 2022 rahatlıkla altından kalkabilecek bir güce sahip kesinlikle geçmeni öneririm.

Merhaba. iPhone SE 2022 kullanıyorum. Şu anki iOS sürümüm 15, sizce 16'ya geçilmeli mi? Pil konusunda çok fark oluyor mu? Yani şarj iOS 15'e göre çok daha hızlı mı bitiyor?

iOS 16 henüz oturmadı. Hala ufak tefek buglar var.16.5'i görmeden güncelleme yapma derim.

SE 2022 çok rahat kaldırabilecek bir cihaz. Bende 11 var ben geçtim sarjımı ısınmamı vs. hiçbir sorun teşkil etmedi.
Benim şarj konusunda kafamda soru işareti vardı se güçlü bir telefon olsada bataryası çok büyük değil 2018mah ios 16 ya geçince telefonun şarjı çabuk biter diye güncellememiştim.

Geri
Yukarı