ios 7.1.1 iphone 4s jeilbreak sorunu

elnar

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaijan
Daha fazla  
Selam arkadaslar. Bende iphone 4s var ve onu jeilbreak yapmak istiyordum, yaptim. Ama son asamada sorun yasandi. Simdi telefon acilir acilmaz kendini resertliyor. Ios 7.1.1 su an kullandigim programda su Pangu_v1.0 youtubeden indirdim. Youtube'nin linki su:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi bitmeden mi attın ? Meraktan sordum. Bu arada reklam yasak değilse site vereceğim oradan resimli veya videosu anlatımları var...

Berat, jb atınca garanti dışı kalıyor fakat telefonu restore ederek jailbreak'i silmiş oluyoruz ve garanti için herhangi bir sorun oluşturmuyor.
Elnar, aklıma ilk gelen cihazı dfu moda alarak restore etmelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve diğer internet sitelerinde gerekli açıklamalar mevcut. Cihazınıza jailbreak yapmadan önce sıkıntısız bir jailbreak için restore etmeyi öneriyorum. Umarım yedeklerini almışsındır ve herhangi bir sıkıntı yaşamazsın.

Itunes açık ve telefon pc ye bağlı olacak.telefon açıkken power ve home tuşlarına birlikte basın. Telefon kapanıp ekran kararınca 5 e kadar sayıp parmağınızı powerden çekin home tuşuna basmaya devam edin.ekran siyah olacak ve itunes iphone u görecektir. Bu dfu modudur. Restore etmelisiniz diye bir uyarı alınca ok diyin. Eğer 7.1.1 için ipsw dosyası bilgisayarında mevcut ise shift tuşuna basarak tıklarsan bilgisayarında bulunan ipsw dosyasından restore edebilirsin. Eğer bilgisayarında yok ise iTunes ile indiriyorsun.

Cok tesekkur ederım. Telefonu resote ettım ve calıstı ama yıne jaılbreak yaparken telefon son resert yaparken gelmıyor. Durmadan resertlıyor. Lutfen bılgınız varsa bana yardım eder mısınız? Bende feilbreak istiyorum :(

Hakan arkadaşım her yerde aynı bilgi var zaten. Hepimiz aynı programı kullanıyoruz hepsi jailbreak yaparken aynı şeyleri söylüyor. Sorun arkadaşımızın telefonunda.
elnar arkadaşım ne yaptın jailbreak oldu mu yoksa sorun hala devam ediyor mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı