İOS 9 güncelleme Bilinmeyen bir hata oluştu -1 sorunu

Hocam anakart sorunu yok ise çözülür de, bu yazılım sorunu. Ama siz bana halen telefon bilgilerinizi veremediniz :)

Arkadaşlar şuan telefona sadece iOS 9.0.2 yüklenebilir. Diğer sürümler için imzalar kapatıldı. Boşuna 8.4.1 yada başka sürüm denemeyin. Siz benim dediğimi yapın olmazsa önceden indirdiğiniz beta sürümüne geri dönün. Bunlarda olmazsa yetkili servise gitmeniz gerekebilir.

Arkadaşımızın da dediği gibi imzalar kapatılmış, bilgisayar başın da olmayınca telefondan zor bakılıyor. Öncelikle iPhone4,1_9.0.2_13A452_Restore.ipsw indirin ve İTunnes Shift+Güncelle tıklayarak ipsw dosyasını gösterin bakalım. Tekrar dan yazıyorum antivirüs programınız ve güvenli duvarınızı ayarlarınızı tekrar kontrol edin. Vaktiniz var ise bana gün ve saat veri uzak masaüstü bağlantısı ile birde ben deneme yapayım.

4s demediniz mi ? ipsw.me sitesin den hem imzalamayı hem de, kendinize ait kullanılabilir ipsw dosyasını kendiniz de indirebilirsiniz. Bunu deneyin son kez bende bakarım.

Hocam DFU modda almayı biliyormusunuz? Recovery moddu ile karıştırmayın? DFU modda alarak deneye bilirmisiniz? Sizin için bildiğim halde tekrar araştırıyorum ama tekrar yazıyorum, anakart donanım sorunu yok ise, yazılım kaynaklı bir sorundur ve eyer ki orjinal farklı bir usb kablosu var ise farklı usb portlarıyla deneyim. Akşam saat 9 dan sonra bir birimiz ile iletişime geçelim bende bir bakayım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı