İOS 9 güncelleme Bilinmeyen bir hata oluştu -1 sorunu

DFU moda alınmıyor nedense. Kablom orjinal ve yeni bir orjinal kablo daha almıştım o da olmamıştı. Tüm USB protlarında denedim. Farklı bilgisayarda da danedim. Telefonu daha almadım bir kaç şey deneyecekmiş. Olmazsa sizinle iletişime geçelim. İlginizi için teşekkür ediyorum ayrıca.

DFU modda almak biraz zor, recovery mod ile karışıyor her zaman bu yüzden daha rahat alınması için eyer ki olursa program ile deneyeceğiz. Sosyalde ki amacımız bir birimize yardımcı olmak değil mi. Elimden yardım geliyorsa ne mutlu bana.

PC'ye kabloyu bağlayın ve iTunes'i açtıktan sonra DFU moda almayı deneyin. Cihazınız yurt dışı kayıtlı ise ya Global yada CDMA sürümü indirmeniz gerekebilir.

PC'ye kabloyu bağlayın ve iTunes'i açtıktan sonra DFU moda almayı deneyin. Cihazınız yurt dışı kayıtlı ise ya Global yada CDMA sürümü indirmeniz gerekebilir.

Hocam bu şekilde DFU modda alınmaz ve 4s lerin GSM ve CDMA yoktur. Tek versiyon var. Yanlışım var ise düzeltin.

İşte sorun orada, aslında o DFU mod değil recovery mod. DFU moda çok benzediği için hep karıştırılıyor.

Merhaba
Aynı sorun bende var malesef. telefonum iphone 5 ABD A1428 (GSM)
Telefon durup dururken hat gitti ve o kısımda aranıyor çıkmaya başladı. Şu an ios 9.1 yüklemeye çalışıyorum ancak yükleme işleminin sonunda (-1) hatasını alıyorum.

Ne yapılabilir, siz çözüme ulaştınız mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı